Finansowanie

Finansowanie zakupu samochodu

Pomoc przy zakupie? To wszystko otrzymasz w ramach naszych usług.

Program Honda Finance

Więcej o programie

Nowoczesne samochody oraz dążenie do perfekcji przez stałe podnoszenie jakości oferowanych usług finansowych i usprawnianie obsługi to główne cele, którymi się kierujemy. Dla zwiększenia Twojego komfortu stworzyliśmy specjalny program finansowania – HONDA FINANCE.

Pożyczka 50/50

Więcej o pożyczce 50/50

Pożyczka 50/50 w Honda Finance skierowana jest dla osób, które chciałyby wyjechać z salonu nowym samochodem Hondy, ale posiadają jedynie połowę jego wartości. Drugą połowę, w postaci pożyczki, mogą spłacić jednorazowo za rok.

Pożyczka 3x33

Więcej o pożyczce 3x33

Honda Motor Europe Oddział w Polsce wraz z Honda Finance, oferuje system finansowania skierowany do osób, które chciałyby skorzystać z możliwości poniesienia niższych kosztów przy zakupie nowego samochodu, poprzez rozłożenie ceny zakupu auta w czasie. Takie finansowanie w formie pożyczki 3x33 dostępne jest u każdego autoryzowanego przedstawiciela samochodów marki Honda.

Pożyczka 4x25

Więcej o leasingu

Kolejna forma finansowania zakupu nowego pojazdu proponowana wspólnie przez importera Hondy w Polsce i lokalny odział Honda Finance. Dzięki pożyczce 4x25, zakup nowego auta marki Honda, stanie się jeszcze łatwiejszy.

Leasing dla firm

Więcej o leasingu dla firm

Mottem firmy Honda jest „Potęga marzeń”. Dzięki leasingowi Honda Finance możesz zrealizować swoje motoryzacyjne marzenia bez względu na kwotę, jaką dysponujesz w momencie zakupu samochodu. Suma leasingu zostanie rozłożona na raty, których wysokość dostosujemy do Twoich wymagań. Oferta Honda Finance sprawia, że Twoja Honda jest znacznie bliżej Ciebie.

Jak to wygląda w praktyce

Udaj się do najbliższego salonu Honda
Wybierz samochód odpowiadający Twoim wymaganiom
Porozmawiaj z doradcą i wybierz najlepszą dla Ciebie formę finansowania
Wypełnij i przedstaw właściwe dokumenty
Złóż wniosek kredytowy bądź leasingowy a decyzję o przyznaniu leasingu i kredytu możesz otrzymać nawet po godzinie od momentu złożenia wniosku
Dokonaj wpłaty własnej i ureguluj pozostałe opłaty wstępne
Podpisz umowę kredytową bądź leasingową
Zarejestruj samochód (w przypadku leasingu zrobimy to za Ciebie) i podpisz umowę ubezpieczenia

Więcej informacji znajdziesz:

u najbliższego dealera Hondy

lub pod numerem infolinii 
+48 22 548 98 88
od poniedziałku - piątku
od 9:00 do 17:00