Informacje ogólne – Wave 110i – 125 cm3 – Modele – Motocykle– Honda
Zamknij
Czerwony Wave skierowany w prawo, widok z boku

Wave 100i

Gotowy na podbój miasta

Coś łatwego i przystępnego na początek.

Jeśli szukasz oszczędnego środka transportu, który pozwoli Ci sprawnie uporać się z miejskimi korkami, Wave 110i jest idealnym wyborem. Świetna stylistyka, niskie koszty i wysokie osiągi czynią Wave 110i idealnym, tanim sposobem na ułatwienie sobie życia.

Przełomowa koncepcja

Gotowy aby poruszyć nowe pokolenie kierowców.

Czterosuwowy, ekonomiczny silnik o pojemności 110 cm³, wtrysk PGM-FI i elektryczny rozrusznik to niskie koszty eksploatacji i pełna niezależność. Czterobiegowa skrzynia gwarantuje przyjemną jazdę, a 3,7-litrowy zbiornik paliwa sprawia, że nie będziesz często gościł na stacjach benzynowych, tylko cieszył się zasięgiem ponad 210 km na jednym tankowaniu.

Czerwony Wave 110i skierowany w lewo, widok z boku

Lekki i przyjemny

Bezkonkurencyjna, miejska mobilność.

Czerwony Wave 110i skierowany w prawo, widok z boku

Przede wszystkim przystępny, Wave 110i oferuje płynne przyspieszenie oraz elektryczny rozrusznik. Przyjazny silnik umieszczono w kompaktowej ramie. Geometria podwozia zapewnia lekkie prowadzenie i zwrotność, cechy niezbędne podczas codziennej jazdy miejskiej.

Kiedy trafisz na nierówności, o Twój komfort zadbają 17-calowe koła z widelcem teleskopowym z przodu oraz klasycznymi amortyzatorami z tyłu.

Boczny widok, zbliżenie na zawieszenie.

Tylne zawieszenie Wave 110 łączy zwrotność i poczucie bezpieczeństwa.

Jeszcze lepsze wyposażenie

Jeszcze bardziej podnieś wszechstronność modelu Wave 110i dzięki akcesoriom, które umilą podróż.

Wybierz praktyczny kufer górny lub osłonę motocykla, dzięki której pozostanie on suchy i bezpieczny. Oryginalne akcesoria Hondy są projektowane razem z motocyklem. Wytrzymałe i pasujące kolorystycznie, są idealnym uzupełnieniem Twojej maszyny.

Zbliżenie na logo 110i na zbiorniku.