CRF1000L Africa Twin - ogólne informacje

Powrót legendy

Pierwsza Honda Africa Twin została zaprojektowana z myślą o pokonywaniu tysięcy kilometrów pustynnych terenów i bezdroży. Teraz kultowy model powraca, aby odzyskać prym w klasie Adventure, którą zdefiniował w 1988 roku.

Jazda bez ograniczeń

Silnik

1000 cm3

4-suwowy, chłodzony cieczą

Moment obrotowy

98 Nm

Przewiń

Logo Africa Twin

Powrót do korzeni

Prawie 30 lat temu Honda Africa Twin zdominowała rajd Paryż-Dakar. W tym roku reaktywowaliśmy kultowy model, który na nowo wytyczy standardy klasy Adventure.

Africa Twin - widok z profilu

Prawo jazdy

A

Co to oznacza

Dostępny w

4

różnych kolorach

Zobacz wszystkie

Wybierz swoją Hondę

W minimalistycznym stylu jak pierwowzór czy z pakietem nowoczesnych akcesoriów? Z pewnością znajdziesz model Africa Twin, który będzie idealnie odpowiadał Twoim wymaganiom.

CRF1000L Africa Twin ABS Wyposażony w układ ABS firmy Honda.
CRF1000L Africa Twin ABS i DCT Wyposażony w układ ABS firmy Honda oraz dwusprzęgłową skrzynię biegów DCT.

Rozpocznij swoją przygodę z motocyklem Africa Twin na telefonie i tablecie.

Odkryj jego cechy, dostosuj kolorystykę i obejrzyj nadwozie z każdej strony. Następnie przejdź do trybu rzeczywistości rozszerzonej i zobacz, jak motocykl będzie się prezentować na Twoim podjeździe — wszystko za pomocą naszej nowej aplikacji na urządzenia przenośne.

Idealny partner

Jeźdź dalej, szybciej i dynamiczniej dzięki oryginalnym akcesoriom Honda – wszystkie są perfekcyjnie dopasowane do Twojego motocykla.

Górny kufer, diodowe światła przeciwmgielne albo nowa, wyższa szyba? Oryginalne akcesoria są tak solidne, jak Honda Africa Twin. Możesz na nich polegać w każdej sytuacji.

Dwie Hondy Africa Twin jadące obok siebie

Stworzony do wypraw

Rajd Paryż-Dakar: 8500 wyczerpujących kilometrów wydm, błota, równin i kamieni. Africa Twin poradziła sobie ze wszystkim.

dwóch kierowców na motocyklach zaparkowanych przy krawędzi wysokiego klifu

W 1981 roku Honda rozpoczęła rywalizację w rajdzie Paryż-Dakar – najtrudniejszym rajdzie terenowym dla motocykli na świecie. Zaledwie pięć lat później Africa Twin zdominowała stawkę, osiągając metę na 1., 2. i 3. miejscu – a potem wygrywała w kolejnym roku i w kolejnym, i w kolejnym.

motocykl na białym tle

Honda NXR-750 – pierwszy zwycięzca rajdu Paryż-Dakar.