Zamknij

CB500X

Daj się ponieść emocjom

Dzięki świetnym właściwościom jezdnym i wygodnej, wyprostowanej pozycji jazdy model CB500X płynnie pokonuje każdy teren. Przemierzaj miejską dżunglę lub odkrywaj nieznane miejsca i poczuj wolność — potrzebujesz jedynie prawa jazdy kategorii A2.

Przewiń

Jedź dalej

CB500X

Przedrzyj się przez zatłoczone miasto, aby dotrzeć do autostrady i ruszyć w nieznane.

Model CB500X na białym tle

Prawo jazdy

A2

Co to oznacza

Dostępny w

5

różnych kolorach

Zobacz wszystkie

Potrzebujesz podpowiedzi?

Nowe horyzonty

Zawsze znajdą się nowe miejsca do odkrycia, rzeczy do zobaczenia — załóż kask i ruszaj w drogę.

Model CB500X jest napędzany przez dwucylindrowy, rzędowy silnik chłodzony cieczą o pojemności 500 cm3. Sprawdza się on zarówno w codziennych dojazdach do pracy, jak i weekendowych wypadach w nieznane. Wytrzymała konstrukcja sprosta wymaganiom długich podróży, a dzięki najniższemu w klasie zużyciu paliwa i świetnym właściwościom jezdnym będziesz pokonywać kilometr za kilometrem przez wiejskie drogi, nowe miasta i dalej ku przygodzie.

CB500X w trakcie jazdy w tunelu

Na drodze i w terenie

Zabierz swoją Hondę CB500X w podróż w nieznane.

CB500X w trakcie pokonywania zakrętu na górzystej drodze

Nowy model CB500X jest wyposażony w przednie zawieszenie o dłuższym skoku, zapewniające komfortową jazdę na długich dystansach, niezależnie od stanu i jakości nawierzchni. Ponadto przednia szyba została wydłużona o 100 mm i zapewnia lepszą ochronę w trakcie podróży.

Nic Cię nie powstrzyma

Gdy droga przed Tobą rozciąga się aż po sam horyzont, z Hondą CB500X możesz mieć pewność, że dojedziesz oszczędnie i szybko nawet w najdalsze miejsca.

CB500X — widok z boku
Przód CB500X

Wybierz swój styl

Wybierz jeden z pięciu schematów kolorystycznych modelu CB500X.

Asteroid Black Metallic, Pearl Horizon White, Millennium Red, Mat Fresco Brown — każdy z nowych, surowych wariantów kolorystycznych modelu CB500X zawiera elementy graficzne na panelu bocznym i naklejki na kołach w kolorze nadwozia. Możesz też wybrać kolor Mat Gunpowder Black Metallic dla zachowania niepozornego wyglądu.

CB500X — widok z boku
CB500X w trakcie zjazdu ze stromego wzniesienia
Pył w górach

Gama motocykli klasy Adventure wyznacza Twoją drogę do wolności. Nabierz odwagi i daj się ponieść przygodzie.

Zaprojektowane z udziałem zwycięskiego zespołu rajdu Paryż-Dakar, wytrzymałe i uniwersalne motocykle klasy Adventure zabiorą Cię dalej i szybciej w stronę horyzontu. Każdy znajdzie motocykl dla siebie — początkujący kierowca, jak i doświadczony motocyklista.

CB500X w trakcie pokonywania zakrętu