Zamknij

Nowość na rok 2017!

CRF450R i CRF450RX

Honda CRF450R wyznacza standardy od 2002 roku.

Całkowicie nowe doznania

Przewiń

CRF450R

Pełna kontrola

Terenowy lub Enduro — dokonaj wyboru

Ciągła ewolucja

Ponadto dzięki doświadczeniom zdobytym podczas pasjonujących wyścigów motocrossowych organizowanych przez Hondę na całym świecie model CRF450R był bez przerwy rozwijany. Na przestrzeni lat Honda CRF450R osiągnęła status jednego z najlepiej przystosowanych do wyścigów motocykli. Najpopularniejszy europejski motocykl motocrossowy klasy Open ma teraz zupełnie nowe oblicze — nowoczesny silnik gwarantuje znaczny wzrost mocy, a przeprojektowane podwozie zapewnia zwiększoną przyczepność i doskonałe właściwości jezdne.

Wygląda inaczej, prowadzi się inaczej i dostarcza zupełnie nowych doznań na torze. Krótko mówiąc — jest szybszy. Znacznie szybszy.

CRF450R

A może Enduro?

Honda CRF450RX jest całkowicie nową, ekscytującą, terenową maszyną enduro. Bezkonkurencyjną podstawą tego motocykla jest silnik o pojemności 450 cm3 i zestaw podwozia pochodzący z nowego modelu motocrossowego CRF450R 2017.

To wszystko jest doskonałą bazą do stworzenia maszyny enduro, której motocrossowe DNA pozwala wygrywać na każdym etapie zawodów enduro, a znakomite właściwości jezdne umożliwiają łatwe pokonywanie tras terenowych, wymagających wzniesień oraz wąskich i krętych sekcji toru.

Model CRF450RX jest czymś naprawdę niezwykłym, nie tylko dla Hondy, ale także dla całego świata enduro. Wygląda inaczej i zapewnia inne doznania w porównaniu z resztą motocykli.

Jest również nieporównywalnie szybki, tak samo jak nowy model CRF450R.

CRF450RX w powietrzu