Zamknij
Honda VT750C2B - widok z boku przedstawiający czarny motocykl z prawej strony.

VT750C2B Shadow

VT750C2B

Stylistyka typu Bobber

Uzależniająca moc silnika V-twin.

Nie dasz rady przejechać niepostrzeżenie tak mroczną i bezkompromisową maszyną. Oryginalnie okrojona stylistyka ciasno skupia się wokół widlastego, dwucylindrowego silnika, który gotowy jest zabrać Cię gdzie tylko zechcesz.

Bezkompromisowy buntownik

Buntownicza stylistyka, która wyróżni Cię z tłumu.

Honda Shadow VT750C2B to kwintesencja stylu custom, łączącego krótki tył z wyeksponowanym, 17-calowym kołem przednim. Masywny, długi widelec oraz szeroka kierownica przyciągają uwagę i komponują się z wydłużonym, pękatym zbiornikiem paliwa. Ale coś innego zaintryguje Cię ponad wszystko. Kwintesencja buntowniczego stylu Shadow VT750C2B.

Honda VT750C2B - widok z boku, widok przedstawiający jadący motocykl z lewej strony. (lokacja).

Idealnie dopracowany

Cruiser, który robi wrażenia nawet kiedy jest zaparkowany.

Wał napędowy to rozwiązanie czyste i praktycznie bezobsługowe. Możesz go jeszcze upiększyć, montując chromowaną pokrywę.

Oryginalne akcesoria Honda są projektowane i wytwarzane zgodnie ze specyfikacją fabryczną. Decydując się na ich zakup, otrzymujesz gwarancję perfekcyjnego dopasowania.

Honda VT750C2B - zbliżenie przedstawiające wał napędowy.

Bezkompromisowy styl

Autentyczna stylistyka typu Bobber z szeroką kierownicą, zachwyca wszędzie, gdzie się pojawi.

Projektując go, sięgnęliśmy do korzeni maszyn typu custom. Wysunięty widelec, skrócony tylny błotnik, nisko osadzone siedzenie i zjawiskowy, dynamiczny silnik. Minimalizm w najlepszym wydaniu. Jazda tym motocyklem to wyjątkowe przeżycie. Nietuzinkowy styl i bezkompromisowa prezencja sprawiają, że ta maszyna nie ma sobie równych.

Honda VT750C2B Shadow Black Spirit - widok z boku, widok przedstawiający jadący czarny motocykl z lewej strony. (lokacja).