Informacje ogólne – Forza 125 – Skutery – Modele – Motocykle – Honda
Zamknij

Nowy skuter

Forza 125

Bardziej bystry

Bardziej sportowy

Bardziej zaawansowany

Bardziej ekskluzywny

Forza 125

Przewiń

Nowy skuter Forza 125

Bardziej ekscytujący

Bardziej ekscytujący

Prawdziwe emocje, za każdym razem.

Wyobraź sobie, że codzienny dojazd do pracy lub na zakupy może być ekscytującym doświadczeniem, które wprawi Cię w doskonały nastrój. Nowy skuter Forza 125 jest „bardziej” pod każdym względem. Bardziej efektywny, bardziej stylowy, bardziej funkcjonalny i bardziej zaawansowany. Forza 125 sprawi, że powszedni przejazd z punktu A do B, będzie niezapomnianym przeżyciem.

Forza 125 z lewej perspektywy z kierowcą na drodze

Bardziej efektywny

Wszystko, czego kiedykolwiek oczekiwałeś od skutera 125 cm³, a nawet więcej.

Honda Forza 125 to idealny skuter miejski. Jest wyposażona w nowy, czterozaworowy silnik z wtryskiem paliwa PGM-FI, który rozwija wysoki moment w średnim zakresie obrotowym i dużą moc przy najwyższych obrotach. Dzięki dynamicznemu przyspieszeniu od startu stojącego do prędkości 90 km/h i doskonałym osiągom każda jazda stanowi wyjątkowe przeżycie.

Nie chodzi jednak tylko o moc. Honda Forza 125 oferuje wiele ciekawych funkcji. Technologie redukujące współczynnik tarcia, w połączeniu z systemem automatycznego wyłączania silnika (Idle Stop) umożliwiają ograniczyć zużycie paliwa do 2,3 l / 100 km (w cyklu WMTC). Dzięki niewielkiej wadze (162 kg z ABS) skuter jest nie tylko zwrotny, ale także poręczny. Przy niewielkich prędkościach jest niezwykle stabilny, a przy parkowaniu - bezproblemowy.

Bardziej stylowy

Wyróżnij się na tle miasta, dosiadając nowoczesnego, eleganckiego skutera o agresywnej, sportowej stylistyce. Dynamiczna stylistyka oferuje również ochronę przed wiatrem podczas podróży, a pełne oświetlenie typu premium LED podnosi atrakcyjność skutera i zwiększa jego walory użytkowe. Całość uzupełnia panel wskaźników z dwoma symetrycznymi zegarami i wyświetlaczem LCD, który utrzymany w ciemnej, głębokiej kolorystyce, przekazuje wszystkie niezbędne informacje.

Honda Forza 125 z prawego profilu zaparkowana w mieście