Informacje ogólne – PCX 2015 – Skutery – Modele – Motocykle – Honda
Zamknij
Honda PCX150 Moondust Silver Metallic

PCX125

Sposób na życie

Poznaj miasto na nowo

To, co kierowcy pokochali w najlepiej sprzedającym się w Europie skuterze PCX połączyliśmy z kilkoma ulepszeniami. Nowy elegancki styl, większy komfort, jeszcze większa oszczędność paliwa i szereg ulepszeń uprzyjemniających chwile spędzone w trasie. To ten sam fantastyczny miejski skuter — w jeszcze lepszym wydaniu.

Robisz wrażenie. Świetnie się czujesz.

Podróż z klasą.

Niesamowita Honda PCX to doskonałe połączenie osiągów i stylu. Smukła konstrukcja pozwala przemknąć przez zakorkowane miasto i zaparkować niemal wszędzie, a duża przestrzeń zapewnia wygodę zarówno kierowcy, jak i pasażerowi, którzy docenią także eleganckie szczegóły wykończenia. Stopniowane siedzenie pozostaje otwarte w razie potrzeby ułatwiając dostęp do schowka. Kluczyk zapłonowy jest składany, a dla większego bezpieczeństwa dodano światła awaryjne. Okrągły zegar przyciąga wzrok dzięki świecącemu wskaźnikowi prędkości.

Skuter Honda PCX125 Pearl Siena Red

Niskie zużycie paliwa, świetne osiągi.

Ekonomiczny, 4-suwowy, chłodzony cieczą silnik eSP (enhanced Smart Power) montowany w PCX125 stworzono w oparciu o najnowsze, niezawodne technologie niskiego współczynnika tarcia, które ograniczają zużycie paliwa jednocześnie zapewniając wydajność idealną do poruszania się po mieście. Zaawansowany układ wtrysku PGM-FI gwarantuje doskonałe przyspieszenie, tak potrzebne podczas ruszania ze świateł. Katalizator z 300 ogniwami to gwarancja niskiej emisji spalin i mniejszej szkodliwości dla środowiska.

Skuter Honda PCX150 Pearl Siena Red
Skuter Honda PCX150 Moondust Silver Metallic

Małe rzeczy

Wielka różnica

Zwykle chodzi właśnie o szczegóły. 8-litrowy zbiornik paliwa umożliwia przejechanie 375 km, co pozwala spędzać więcej czasu w drodze, zamiast na stacji benzynowej. Zużycie paliwa na poziomie 2,25l /100km uzyskano dzięki zastosowaniu specjalnych opon o małych oporach toczenia i oszczędnych świateł LED. Łatwo dostępny i zamykany na kluczyk lewy schowek może pomieścić butelkę wody. Niezastąpiona jest także ładowarka 12 V AC.

Skuter Honda PCX150 Pearl Siena Red