Informacje ogólne – SH Mode 125 – Skutery – Modele – Motocykle – Honda
Zamknij
Honda SH Mode – biały skuter z prawego profilu.

SH Mode 125

Odkryj świat na nowo

Prawdziwe życie

Kompaktowa budowa skutera SH Mode 125 doskonale sprawdza się w każdych warunkach. Projektując go wzięliśmy pod uwagę najważniejsze cechy miejskiego ruchu — korki, zmienną nawierzchnię dróg i wysoki koszt zakupu paliwa. W rezultacie powstał model SH, który jest lekki, zwinny i niezwykle ekonomiczny.

Styl i funkcjonalność modelu SH

Eleganckie wykończenie, interesujący kształt reflektorów i atrakcyjne wykończenie sprawiają, że SH Mode 125 przyciąga uwagę wszystkich. Ale świetny wygląd to dopiero początek. Nisko umieszczone siedzenie i sporo miejsca pod nogami znacznie zwiększają komfort jazdy. Pod siedzeniem znajduje się przestronny i bezpieczny schowek, mieszczący integralny kask i parę innych potrzebnych drobiazgów.

Honda SH Mode – różowy skuter z kierowcą z przedniej perspektywy. Skierowany w prawo (na drodze).

Nocne życie

Miasto tętni życiem, nawet po zachodzie słońca. Dzięki SH Mode 125 masz wszystko co potrzebne, by zdobywać świat także w nocy. Kolory, dźwięki, ludzie, imprezy – to wszystko tam na Ciebie czeka. Bądź tego częścią.

Zaparkowany SH Mode z kierowcą.

Niezawodność serii SH

Zaprojektowany, aby zdobywać miasto. SH Mode jest wyposażony w zintegrowany układ hamulcowy CBS, dzięki czemu zyskujesz jeszcze większą pewność i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dodatkowo układ Auto Stop w standardzie gwarantuje znaczną oszczędność paliwa.

 Honda SH Mode z kierowcą. Skierowany w prawo (na drodze).
Zbliżenie hamulców.

Witamy w naszym świecie

Jeżdżąc Hondą SH stajesz się częścią wielkiego świata. To świat, w którym eleganckie linie, łatwe prowadzenie i najwyższy komfort otrzymasz w standardzie. To również świat, który stale się zmienia, staje się coraz bardziej ekscytujący i nowoczesny. Od początku Twojej przygody z SH Mode 125, bądź pewien, że niezależnie od zmieniających się warunków, Twoja Honda SH zawsze będzie gotowa im sprostać w najlepszym stylu.

Zbliżenie na logo SH Mode.
Zbliżenie na prędkościomierz.
SH Mode 125 z przodu.
Zbliżenie na reflektory.