Zamknij
Lewy profil czarnej Hondy CBF1000F.

CBF1000F

Niekończąca się przyjemność.

Liniowa charakterystyka mocy w średnim zakresie obrotów.

Silnik CBF1000F bazuje na sprawdzonej w wyścigach, czterocylindrowej, rzędowej jednostce napędowej z Fireblade'a. Moc maksymalna została zmniejszona na rzecz bardziej przystępnego momentu obrotowego i średniego zakresu obrotów. Perfekcyjne połączenie osiągów w mieście i poza nim.

Moc dla każdego

Emocje i całkowita kontrola na drodze.

Najważniejsza podczas jazdy CBF1000F jest przyjemność, oferowana przez wysoką moc w przystępnej i łatwej do opanowania formie. Od pierwszego kontaktu przejmujesz pełną kontrolę nad mocnym, ale płynnym i łatwym w okiełznaniu, czterocylindrowym, rzędowym silnikiem.

Dzięki trzystopniowej regulacji siedzenia z łatwością znajdziesz idealną, dopasowaną do Twojego stylu jazdy, pozycję. Czterostopniowa regulacja szyby zapewnia pełną ochronę przed wiatrem. Za bezpieczeństwo podczas hamowania odpowiada zintegrowany układ C-ABS. 

Czarna Honda CBF1000F przednie 3/4 z kierowcą. Skierowany w lewo (na drodze).

Jeszcze lepsze wyposażenie

Oryginalne akcesoria marki Honda nie tylko świetnie pasują, ale także wyglądają.

Już w standardzie CBF1000F jest świetnie wyposażona, ale możesz czerpać z jazdy jeszcze większą przyjemność dzięki wielu dodatkowym akcesoriom. Na miłośników turystyki czeka pasujący kolorystycznie kufer górny i zestaw kufrów bocznych. Jeśli korzystasz z motocykla w mieście, wybierz alarm Averto i zostawiaj maszynę bez obaw.

Profil Hondy CBF1000F zaparkowanej obok kierowcy. w prawą stronę (na moście)