Zamknij
Honda CBR1000RR Fireblade SP - studyjne zdjęcie przedstawiające trójkolorowy motocykl z profilu

CBR1000RR

Fireblade SP

"ROZWÓJ PRZEZ WYŚCIGI" - Soichiro Honda

Zaprojektowany, aby wygrywać.

Nowy CBR1000RR Fireblade SP zabiera filozofię "całkowitej kontroli" na tor i wyznacza jej nowe, nieznane dotąd granice. Przednie i tylne zawieszenie Öhlins, jednoczęściowe przednie zaciski hamulcowe Brembo, pojedyncze siedzenie i unikalne barwy Tricolour tworzą wyjątkową maszynę, która bezlitośnie rozprawi się ze wszystkimi konkurentami na torze.

CAŁKOWITA KONTROLA

Honda CBR1000RR Fireblade SP to maszyna, która generuje niesamowite ilości adrenaliny. Motocykl oferuje osiągi, które wynoszą pojęcie pełnej kontroli na nowy poziom. Miejsce, w którym ułamki sekund decydują o sukcesie lub porażce to miejsce, w którym zaczyna się prawdziwe życie.

Legenda kontynuuje wyścig do perfekcji.

Honda CBR1000RR Fireblade SP - dynamiczne ujęcie przedstawiające jadący, trójkolorowy motocykl z przodu

Większy wybór

Zjawiskowy na ulicy, bezlitosny dla konkurentów na torze

Honda CBR1000RR Fireblade SP - studyjne zdjęcie przedstawiające trójkolorowy motocykl z profilu CBR1000RR Fireblade SP Lekki, mocny i dający niesamowitą satysfakcję z jazdy motocykl klasy Super Sport.
Fireblade - miniatura przedstawiająca motocykl z prawej strony CBR1000RR Fireblade SP ABS Najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas hamowania dzięki nowemu, elektronicznemu układowi C-ABS.

Wyświetl dane techniczne

MNIEJSZA WAGA, WIĘKSZA MOC. OGROMNY POTENCJAŁ.

Lżejszy tylny stelaż kompensuje zwiększoną masę wyczynowego widelca Öhlins oraz zacisków hamulcowych Brembo; w sumie Honda CBR1000RR Fireblade SP jest lżejsza o 1 kg.

Czterocylindrowy silnik o pojemności 999,8 cm3 ma głowicę z polerowanymi kanałami o zoptymalizowanym przepływie gazów. Maksymalna moc została zwiększona o 3 KM i wynosi 181 KM. Kolektor wydechowy z rurami o średnicy 35 mm zwiększa moment obrotowy silnika w środkowym zakresie obrotów.

Honda CBR1000RR Fireblade - dynamiczne ujęcie przedstawiające jadący motocykl (lokacja)

Płomień nigdy nie gaśnie

Koncept się nie zmienił.

Honda Fireblade - widok przedstawiający motocykl z kierowcą na torze wyścigowym z przedniej lewej perspektywy.

Zwycięzca klasy Senior wyścigu Creg-ny-Baa 2013, John McGuiness, Honda CBR1000RR Fireblade.

Właśnie dlatego Honda niezmiennie dominuje w ulicznych wyścigach motocyklowych, takich jak Isle of Man TT. W 2013 zawodnicy dosiadający modelu CBR1000RR Fireblade zajęli trzy pierwsze miejsce w klasie Superbike. 

Klasa sama w sobie

John McGuiness w barwach zespołu Honda Legends Race Team jako pierwszy minął linię mety prestiżowego wyścigu Senior TT, wykręcając rekordowy czas okrążenia ze średnią prędkością 131,578 mil/h.

Dzielone zdjęcie: portret Johna McGuinessa, ujęcie przedstawiające McGuinessa jadącego na tylnym kole Hondy Fireblade z przedniej perspektywy!
Honda Fireblade - widok przedstawiający motocykl z kierowcą na torze wyścigowym z perspektywy. Historyczne zdjęcie (lokacja).

Zwycięzca Mistrzostw Świata 1966, Mike Haiwood, Honda RC166.