Zamknij
Honda CBR250R – czerwono-biały motocykl z prawej strony.

CBR250R

Wszystkie atuty w jednym motocyklu

Osiągi klasy premium w przystępnej cenie.

Wydajny jednocylindrowy silnik połączony z perfekcyjnym podwoziem: Honda CBR250R to kwintesencja motocykla klasy Super Sport. W pakiecie otrzymujesz niewątpliwą zaletę silnika o pojemności 250 cm³, czyli niski koszt eksploatacji.

Czas na zmiany

Możliwość rozwoju.

Przychodzi czas kiedy trzeba coś zmienić. Większa pojemność, lepsze osiągi. Magia motocykla, polegająca na możliwości generowania adrenaliny wprost proporcjonalnej do kąta otwarcia przepustnicy, nigdy się nie nudzi. Przeciwnie – coraz bardziej uzależnia. Przesiadka z motocykla klasy 125 to bardzo ważny moment i kamień milowy w zdobywaniu kolejnych doświadczeń sportowych. Honda CBR250R to połączenie osiągów pełnowymiarowego motocykla ze zwrotnością i sterownością dużo mniejszej maszyny.


Więcej niż jedna

Honda CBR250R - dostępne wersje:

Miniatura Hondy CBR250R skierowanej w prawo. CBR250R Doskonałe osiągi, bardzo dobre właściwości jezdne i bezkonkurencyjna funkcjonalność.
Miniatura Hondy CBR250R skierowanej w prawo. CBR250R ABS Lepsza kontrola i większe bezpieczeństwo podczas hamowania w każdych warunkach.

Zobacz specyfikację

Bez kompromisów

250-tka idealna dla Ciebie

Honda CBR500R – niebiesko-czerwony motocykl z kierowcą z przedniej perspektywy.

Intuicyjne prowadzenie, bezkonkurencyjne osiągi i zadziwiająca wszechstronność. Motocykl, który ma sportowe osiągi w genach. Zakręty pokonywane w najlepszym stylu. Idealny stosunek masy do mocy sprawia, że nawet codzienny dojazd do pracy może być ekscytujący.

Idealny stosunek masy do mocy

Motocykle klasy Super Sport o pojemności 250 cm³ zawsze stanowiły idealne rozwiązanie, oferując niezwykłą dynamikę i moc oraz niewielką masę i doskonałą przyczepność.

Honda CBR250R – motocykl w barwach Repsol z przedniej perspektywy.
Honda CBR250R – przednia część motocykla z profilu.

Więcej akcesoriów

Akcesoria zwiększające sportowy potencjał Hondy CBR250R.

W ofercie znajduje się wiele akcesoriów, które pozwalają dostosować Hondę CBR250R do własnych potrzeb. Niezależnie od tego, co wybierzesz, możesz być pewny idealnego dopasowania – tylko oryginalne akcesoria Hondy są projektowane tak, aby uzupełniać linie motocykla, tworząc z nim perfekcyjną całość.

Zbliżenie motocykla z profilu; reflektor, kierownica i szyba. Widok z prawej strony