Zamknij
Honda CTX1300 2014

CTX1300

Połączenie emocji i techniki

CTX1300 z pewnością nie jest przeciętnym motocyklem.

Współczesna stylistyka z długimi, nisko poprowadzonymi liniami, innowacyjne rozwiązania techniczne oraz moc silnika V4, dzięki połączeniu tych cech CTX1300 na pewno wyróżni się w mieście i na trasie. System audio z dwoma głośnikami, podwójne kufry, układ kontroli trakcji (TCS) marki Honda i zintegrowany układ ABS, a wszystko to w nowoczesnej stylowej oprawie. Kto powiedział, że forma musi być podporządkowana treści?

Nowy typ motocykla

Dzięki mocnemu silnikowi V4 i agresywnym liniom CTX1300 gwarantuje niezapomniane wrażenia. Odchylona do tyłu kierownica i siedzenie na wysokości 735 mm zapewniają pełną kontrolę i wygodną pozycję podczas jazdy, idealną w trakcie długich podróży. Niska przednia szyba jest stylowa i praktyczna, a tylne kufry są idealnie zintegrowane z resztą maszyny.

Custom Tourer CTX1300 Candy Prominence Red

Odpowiednia moc

Serce CTX1300 to 8-zaworowy silnik V4 zamontowany pionowo (90°) o pojemności 1261 cm3 generujący moment obrotowy rzędu 106 Nm już przy zaledwie 4500 obr./min, z wyraźną reakcją na dodanie gazu dzięki zastosowaniu układu wtrysku PGM-FI. Doskonałe przyspieszenie i świetne skalibrowanie przełożeń 5-biegowej skrzyni biegów gwarantuje odprężającą jazdę. Układ wydechowy typu 4-2-2, w którym zastosowano rury różnej długości, podkreśla niski dźwięk silnika V4, który stanowi idealne dopełnienie każdej podróży. Całość uzupełnia układ kontroli trakcji (TCS) marki Honda, który gwarantuje przewidywalną trakcję i przyczepność tylnego koła.

Custom Tourer CTX1300 Candy Prominence Red

Ruszaj w drogę

CTX1300 sprawdza się w każdej sytuacji — zarówno podczas długich podróży, jak i w mieście. Podwójna rurowa rama i teleskopowe widelce 43 mm gwarantują wytrzymałość i stabilność. Pozycja podczas jazdy jest wygodna i pozwala w pełni delektować się pięknymi widokami. Jest to komfortowy motocykl dla każdego, wyposażony w podgrzewane manetki z 5-stopniową regulacją i kierunkowskazy z systemem automatycznego wyłączania, to połączenie komfortu i najnowszych rozwiązań technicznych.

Honda SH Mode z kierowcą. Skierowany w prawo (na drodze).
Custom Tourer CTX1300 Candy Prominence Red