Nasza filozofia. Twoja Honda.

Samochody projektowane z pasją, które dają prawdziwą satysfakcję z jazdy – oto dewiza firmy Honda.

Honda - Stworzona z pasji
Honda - Stworzona z pasji

Marzenia, które stają się rzeczywistością.

Każdy model Hondy to samochód dopracowany do perfekcji. Absolutnie niezawodny, dopasowany do Twoich oczekiwań. Tworzymy z pasją i uwielbiamy rozwiązywanie problemów. Właśnie dlatego przywiązujemy tak dużą wagę do szczegółów; chcemy, żebyś czuł taką samą satysfakcję podczas jazdy, jaką my odczuwamy w fazie tworzenia.

Inżynier, który stale zmienia świat poprzez projektowanie coraz lepszych produktów, to człowiek z pasją.

Soichiro Honda, założyciel firmy
Honda - Stworzona z pasji

Technologia dla ludzi

Zawsze staramy się iść za głosem kolejnych pomysłów i zdobywać doświadczenie w trakcie realizacji projektów. Dzięki temu stale korzystamy z najnowszych technologii.

Nasz humanoidalny robot Asimo symbolizuje nieprzerwany postęp, jednak u podłoża wszelkich działań leży nasza filozofia. Tak powstał pierwszy samochód marki Honda w 1963 roku, czterosuwowe silniki motorowodne, elektryczne kosiarki i niesamowite motocykle.

Doświadczenie zdobyte w jednej dziedzinie podsuwa nam rozwiązania w innych obszarach działalności. W rezultacie powstają takie rozwiązania, jak fotele Magic Seats, system zaawansowanego wspomagania kierowcy (ADAS) czy nasze słynne silniki typu iVTEC. To wszystko stanowi jednak tylko punkt wyjścia. Nie wiemy, co będzie dalej, ale jesteśmy tego bardzo ciekawi.

Szersza perspektywa

Wpływ, jaki wywierają nasze działania na środowisko naturalne jest dla nas równie ważny, jak wdrażanie innowacyjnych technologii.

Z tego powodu aktywnie pracujemy nad rozwiązaniami, dzięki którym świat staje się lepszy.

System Auto Stop jest jednym z nich. Wyłącza silnik, gdy pojazd zatrzymuje się w korku lub przed światłami, zmniejszając zużycie paliwa. Kolejnym przykładem jest rewolucyjna technologia Earth Dreams, dzięki której powstają silniki o większej mocy i mniejszej emisji spalin.

Opracowujemy rozwiązania techniczne, które są przyjazne dla środowiska i dzięki którym świat zmienia się na lepszy.

Oto misja firmy Honda.

Ale to nie wszystko

Wdrażamy ekologiczne rozwiązania w każdej dziedzinie i na każdym etapie produkcji. Dotyczy to również naszych zakładów produkcyjnych. Honda Marysville wykorzystuje wodę deszczową do wytwarzania energii, umożliwiając zaoszczędzenie nawet 150 000 ton wody każdego roku.

Honda - Stworzona z pasji

Możesz na nas polegać

Nasze samochody są maksymalnie niezawodne. Jesteśmy częścią koncernu Honda, więc myślimy o wszystkim i uprzedzamy fakty. Od gwarancji do całodobowego programu Assistance: możesz być pewny, że otoczymy Ciebie i Twój samochód odpowiednią opieką.