NOWA HONDA JAZZ

POMYŚL O JAZZ, POMYŚL O HYBRYDZIE

Formularz nie może zostać przesłany z powodu występujących błędów.

Chcesz wiedzieć więcej o Hondzie Jazz i Crosstar?

Skontaktuj się z nami teraz w celu uzyskania aktualnych informacji na temat nowości w naszej gamie modli elektrycznych.

*Pole obowiązkowe

help

Wybierz zwrot grzecznościowy

*

Wpisz imię (maks. 100 znaków)

*

Wpisz nazwisko (maks. 100 znaków)

Moja zgoda marketingowa

Chcę otrzymywać informacje i porady od Honda Motor Europe Private Limited prowadzącą działalność gospodarczą w Polsce poprzez Honda Motor Europe Limited (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) Oddział w Polsce (dalej: „Honda Oddział w Polsce”), o nowych ofertach i usługach. W związku z tym Honda Oddział w Polsce będzie przetwarzać moje dane (wliczając w to sposób korzystanie ze strony internetowej, dane kontaktowe) na zasadach określonych poniżej, w celu wysyłania newslettera. Link do polityki plików cookie.

Dane osobowe dotyczące osobistych preferencji, intensywności i sposobu użytkowania, mogę być profilowane. Dzięki profilowaniu możliwe będzie przygotowywanie spersonalizowanych ofert. Dane mogą być przekazywane autoryzowanym dealerom Hondy, serwisom Hondy, partnerom serwisowym Hondy lub agencją marketingowym, na podstawie umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Poznaj nasze najświeższe informacje jako pierwszy

W Hondzie nieustannie staramy się wprowadzać ulepszenia i chcemy, żebyś jako pierwszy usłyszał o naszych najnowszych pomysłach.  Żeby upewnić się czy otrzymujesz nasze najnowsze informacje o produktach i oferty, po prostu zaznacz poniższe zgody, wskaż o jakich produktach chciałbyś otrzymywać wiadomości, a my sprawimy, że nigdy niczego nie przegapisz.

Zgodnie z naszą nową polityką prywatności, nawet jeżeli już wcześniej zapisałeś się do naszego newslettera, aby w dalszym ciągu otrzymywać wiadomości, musisz zapisać się jeszcze raz.

Interesują mnie

Interesują mnie

Informuj mnie o

Informuj mnie o

*

Wyrażam

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych produktów Honda Motor Europe Limited Sp. z o.o. - oddział w Polsce i innych podmiotów świadczących usługi lub produkty powiązane z tymi produktami, w tym usługi finansowe, ubezpieczeniowe oraz sprzedaż części i akcesoriów. Administratorem danych osobowych jest Honda Motor Europe Limited Sp. z o.o. - oddział w Polsce, ul. Puławska 381 02-801, Warszawa, tel. +48 22 545 7 999 , e-mail: daneosobowe@honda-eu.com. Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 p. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane mogą być przekazywane podmiotom, które świadczą administratorom usługi (np. obsługa informatyczna) lub podmiotom powiązanym z administratorem, w tym do państwa trzeciego. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Dane będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody. Więcej informacji na ten danych osobowych można znaleźć w Polityce prywatności.