Close

NASTĘPNY ROZDZIAŁ

Przywitaj się z dynamicznym, zaawansowanym modelem Jazz i sportowym, modnym Jazz Crosstar. Zgodnie z naszą obietnicą elektryfikacji, są one wyposażone w hybrydowy układ napędowy z dwoma silnikami, zapewniający sprawny, płynny i wydajny napęd.

  • Hybrydowy układ napędowy

    e:HEV

  • Wyjątkowa wszechstronność

    Fotele Magic Seats

NIEWIELKIE WYMIARY, WIELKIE WRAŻENIE

Poznaj nową stylistykę Hondy Jazz i Hondy Jazz Crosstar.

Sercem nowego modelu Jazz jest nowy hybrydowy układ napędowy. Jest responsywny – dzięki wyjątkowo płynnemu dostarczaniu mocy; Zapewnia płynną jazdę – dzięki najnowocześniejszej skrzyni biegów z bezpośrednimi przełożeniami i wyrafinowanemu, wygodnemu wnętrzu; Jest wydajny – zastosowanie najnowszych technologii zapewnia niską emisję spalin i wysoką ekonomię.  Krótko mówiąc, możesz cieszyć się bezpieczną jazdą, wiedząc, że uzyskujesz optymalną wydajność. 

SZERSZY WYBÓR

Całkowicie nowa Honda Jazz i Jazz Crosstar mają ten sam, zaawansowany hybrydowy układ napędowy, ale różnią się indywidualnym charakterem.  Niezależnie od tego, czy wybierzesz wyrafinowany model Jazz, czy stylowy Crosstar, wkrótce odkryjesz, że jego prawdziwe piękno objawia się w sposobie, w jaki jeździ.

JAZZ CROSSTAR HYBRID

JAZZ HYBRID

MIEJSCE, W KTÓRYM BĘDZIE CI DOBRZE

Przekonaj się, jak zaawansowane jest wnętrze Hondy Jazz.

Nowa perspektywa

Całkowicie nowy Jazz i Jazz Crosstar zapewniają kierowcy prawdziwy, panoramiczny widok na drogę.  Ta zwiększona widoczność daje nie tylko zwiększającą pewność siebie pozycję za kierownicą jazdy, ale również prawdziwe korzyści w zakresie bezpieczeństwa.

Wszechstronne oprzyrządowanie

Panel wskaźników został zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić szybki podgląd najważniejszych informacji.  Poziomy, 7-calowy wyświetlacz TFT zastępuje przestarzałe wskaźniki prostą funkcjonalnością i przyczynia się do stworzenia atmosfery przestrzeni oraz wysokiej jakości.

Wygodne siedzenia

Przednie fotele zostały tak zaprojektowane, aby były szersze, a ich właściwości przeciwdziałania zmęczeniu kojarzą się raczej z samochodami klasy wyższej.  Podparcie lędźwiowe zostało poprawione, a już przestronne wnętrze ma jeszcze więcej miejsca na nogi.  W przypadku naszych sławnych tylnych foteli Magic Seats możesz konfigurować liczne ustawienia, aby pomieścić więcej osób lub więcej bagażu. W modelu Jazz Crosstar tapicerka jest wodoodporna, co oznacza, że świetnie zniesie wyzwania Twojego aktywnego stylu życia. 

Czytelny wyświetlacz

9-calowy centralny ekran Hond CONNECT wyświetla najczęściej używane aplikacje, dzięki czemu można je łatwo i szybko wybrać. Aplikacje są oznaczone kolorami według kategorii, co ułatwia ich obsługę.

HYBRYDY TO PRZYSZŁOŚĆ

Zupełnie nowa gama hybrydowych pojazdów Honda Jazz to kolejny ważny krok naprzód.

Pojazdy hybrydowe pomogą nam na drodze do zerowej emisji spalin. Naszym celem jest osiągnięcie tego poprzez znaczące udoskonalenie każdego nowego modelu, poszerzanie gamy pojazdów hybrydowych oraz podróżowanie z naszą drogą ku pełnej elektryfikacji.

Powrót do strony głównej
Honda