Elektryczny układ napędowy

e:Ny1 ma na pokładzie najnowszy elektryczny układ napędowy Hondy, który zapewnia świetne własności jezdne. Silnik elektryczny wytwarza około 204 KM mocy i 310 Nm momentu obrotowego, co przekłada się na przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,6 s. Układ hamowania odzyskowego doładowuje akumulator podczas wytracania prędkości, wydłużając efektywny zasięg pojazdu.

Widok z przodu na Hondę e:Ny1 jadąca drogą w górzystym terenie.

Sprawne zachowanie w każdych warunkach

Trzy wyraźnie zróżnicowane tryby jazdy Econ, Normal i Sport pozwalają dopasować optymalną kombinację mocy, zużycia energii i przyczepności w każdych warunkach drogowych. Osiągi oraz zwinność prowadzenia Hondy e:Ny1 sprawiają, że świetnie czuje się ona zarówno na typowych drogach lokalnych, jak i w ciasnych centrach miast oraz długich odcinkach autostradowych.

Widok z przodu na Hondę e:Ny1 jadąca drogą poza miastem.

Cichsza kabina

Nasze całościowe podejście do kwestii eliminowania hałasu, drgań i uciążliwości jazdy (NVH) ma na celu jak najlepsze dopracowanie wnętrza, tak aby w środku panował anielski spokój nawet na brukowanych ulicach w historycznych centrach europejskich miast. Hojnie zastosowane wygłuszenia w kabinie oraz dodatkowe warstwy izolacji w nadkolach wyraźnie redukują przenoszenie hałasów o wysokiej częstotliwości z kół, dzięki czemu jazda zawsze odbywa się w atmosferze ciszy i odprężenia.

Para jadąca Hondą e:Ny1 na lokalnych drogach.

Odkryj osiągi elektrycznego napędu Hondy e:Ny1

Dołącz do nas w szczegółowym przeglądzie fantastycznych możliwości naszego pierwszego w pełni elektrycznego SUVa.

Zamknij