Close

Honda Fun&Safety

Przyjedź i naucz się jeździć razem z nami. Pomożemy Ci poczuć się pewnie i bezpiecznie na Twoim motocyklu. Honda Fun & Safety to również doskonała okazja, aby w bezpiecznych warunkach popracować nad umiejętnościami i techniką jazdy, skorzystać z indywidualnych porad doświadczonych instruktorów, a także dobrze się pobawić. Pytaj w salonie Honda.

Honda Fun&Safety

Fun and Safety 2019

Ostatnia impreza

11-12 maja 2019

Miejsce: Awix Racing Arena, ul. Pera Jonssona 5, 87-100 Toruń

Honda Fun&Safety

Dzień treningowy rozpoczęliśmy instruktażem, zapoznaniem się z torem, a następnie szkoleniem teoretycznym. Każdy z uczestników w ciągu całego dnia mógł odbyć nawet do 7 sesji treningowych na torze, po zakończeniu których instruktorzy udzielili porad oraz omówili błędy.

Poza tym uczestnikom zaoferowaliśmy:

  • możliwość obejrzenia nowych modeli Honda 2019,
  • pyszne jedzeinie na miejscu imprezy,
  • możliwość przetestowania na torze w wybranej sesji  nowych modeli marki Honda.
Honda Fun&Safety

Jak co roku udzial w imprezie był odpłatny i możliwy jedynie na podstawie wcześniej potwierdzonego zgłoszenia i potwierdzonej wpłaty. Aby wziąć udział w przyszłych imprezach Honda Fun & Safety, należy zgłosić się do najbliższego dealera Honda i tam wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Koszt szkolenia za jeden dzień to tylko:

100 zł dla uczestnika na motocyklu Honda

150 zł dla uczestnika na motocyklu innej marki*


*pierwszeństwo mają uczestnicy na motocyklach marki Honda

Potwierdzenia udziału w szkoleniu będą przesyłane uczestnikom po otrzymaniu przelewu, po wcześniejszej rejestracji u dealera.

Honda Fun&Safety

Szczegóły dotyczące terminów i miejsc imprez Honda Fun & Safety będą z wyprzedzeniem publikowane w aktualnościach, w zakładce Poznaj Hondę oraz na profilu Honda Motocykle na Facebooku. W związku z tym, wszystkich zainteresowanych, zachęcamy do skorzystania z naszego newslettera, polubienia profilu oraz wizyty w autoryzowanym salonie motocykli Honda.

UWAGA: Uczestnicy są zobowiązani do korzystania, w trakcie jazd, z homologowanego stroju motocyklowego zawierającego niezbędne ochraniacze. Dotyczy to kasku, rękawic, kombinezonu lub kurtki ze spodniami oraz butów.

Podczas imprezy Honda Fun&Safety na uczestników będzie czekać nie lada gratka - możliwość przetestowania na torze w wybranej sesji nowości 2019 od Hondy.

Honda Fun&Safety

Honda i bezpieczeństwo

Zaangażowanie koncernu Honda w sprawy związane z bezpieczeństwem to jeden z filarów, na których opiera się filozofia firmy od początku jej istnienia. Już w 1970 roku Honda utworzyła w Japonii dział promocji bezpieczeństwa w ruchu drogowym (ang. Traffic Safety Promotion Division), który miał za zadanie zwiększenie poziomu świadomości na temat istoty bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz odpowiedzialności społecznej związanej z użytkowaniem jednośladów i samochodów. Firma Honda chce stwarzać użytkownikom dróg okazje do lepszego zrozumienia tak złożonego zagadnienia, jakim jest szeroko rozumiane bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz pragnie udostępniać motocyklistom i kierowcom na całym świecie rozwiązania, dzięki którym będą oni mogli doskonalić swe umiejętności, co bezpośrednio przełoży się na poprawę poziomu bezpieczeństwa na drogach. Ponieważ jest to niezwykle istotne zagadnienie, firma Honda będzie nadal pracować nad kolejnymi udoskonaleniami w tej materii.