Close
Zamknij

Repsol Honda Racing

Seria MotoGP powraca. Dołącz do gry.

Cykl MotoGP to najbardziej zaawansowane wyścigi jednośladów na świecie. To poligon, na którym testujemy osiągi na nowym poziomie.

Przewiń

Rozwijamy technologię na torze wyścigowym. Następnie dostosowujemy ją do warunków ulicznych.

Kask motocyklowy w barwach Honda Repsol.

Istnieje powód, dla którego się ścigamy

Rywalizacja stanowi część naszego DNA. Bierzemy udział w cyklu MotoGP i jego protoplaście, cyklu World GP, od 1959 roku. Chęć dominacji na torze wyścigowym motywuje nasz zespół do nieustannego wysiłku, któremu przyświeca jeden cel — maksymalizacja osiągów.

Wygrywaliśmy w każdej klasie. Wiemy, jak wielkie znaczenie ma sukces, ale potrafimy wyciągnąć wnioski również z porażek. Stale zwiększamy wiedzę o nas samych i naszej maszynie. Mobilizujemy się, aby wygrywać ponownie. Zwycięstwa oznaczają wiele dobrego, zarówno na torze wyścigowym, jak i na drogach publicznych.

Zwiększanie przewagi

Rywalizacja pozwoliła nam dojść do punktu, w którym jesteśmy obecnie i wytycza drogę, którą będziemy podążać w przyszłości.

 • Historyczne zdjęcie z zawodnikami cyklu MotoGP.

  Dowiedz się więcej na temat historycznych zwycięstw w cyklu MotoGP.

  Nasze dziedzictwo

 • Kierowca z pucharem na podium wyścigu MotoGP.

  Dowiedz się, w jaki sposób osiągamy idealną harmonię człowieka z maszyną.

  Duch rywalizacji

 • Zbliżenie na elementy sterujące motocykla MotoGP Honda Super Sport.

  Zobacz, w jaki sposób technologia testowana w wyścigowych motocyklach znajduje zastosowanie w modelach przeznaczonych na drogi publiczne.

  Technologia

Poczuj adrenalinę w każdym zakręcie

Widok przedstawiający Hondę CBR1000RR Fireblade na torze wyścigowym z przodu.

Sport motocyklowy stanowi inspirację podczas projektowania wszystkich naszych motocykli. Jednak żaden model nie ma tyle wspólnego z torem wyścigowym, co maszyna klasy Super Sport.

Od CBR300R do bezkompromisowego, wyczynowego modelu CBR1000RR Fireblade SP: każdy motocykl klasy Super Sport marki Honda oferuje potencjał wyczynowej technologii.

Kierowca cyklu MotoGP w odzieży motocyklowej i kasku.