Close
Zamknij

RCV: Dusza Hondy

Wyścigowa maszyna MotoGP przeznaczona do produkcji seryjnej.

Pamiętamy dni historycznych zwycięstw. Wiemy, jak wielkiego nakładu pracy wymagały te zwycięstwa. Zdajemy sobie sprawę, że musieliśmy zmobilizować wszystkie siły nie tylko po to, aby podjąć wyzwanie, ale żeby zwyciężyć.

Przewiń

Nieustannie ewoluujący cykl MotoGP jest hołdem dla każdego zwycięzcy tego cyklu w historii.

Zbliżenie przedstawiające puchar cyklu MotoGP.

Ambicja w każdym calu

Talent można wykształcić. Ducha rywalizacji i ambicję — nie. Siła, która napędza firmę Honda do osiągania sukcesu nie leży wyłącznie w naturze naszych kierowców. Możesz spotkać się z nią wszędzie, od sali konferencyjnej po boks wyścigowy.

Upadek

Niestety, pomimo wysiłków czasem przegrywamy.

Złamany obojczyk w kluczowym momencie sezonu. Złamana noga po trzech dniach narzucania tempa w jazdach testowych. Ból fizyczny jest trudny do wytrzymania, ale prawdziwym wyzwaniem są rany w psychice.

Zawodnik MotoGP upadający podczas jazdy na motocyklu.

Powstanie

Prawdziwego zwycięzcę poznaje się po tym, jak podnosi się po porażce.

Czasem zdarzają się niedogodności. Jednak nauczyliśmy się odbudowywać morale i mierzyć wyżej, niż mogliśmy to sobie kiedyś wyobrazić. Zostawiamy przeszłość za sobą i koncentrujemy się na przyszłości. Jedyna rzeczą, która jest dla nas istotna, to kierowca, motocykl i nadchodzący wyścig.

Kierowca zespołu Honda MotoGP wsiadający na motocykl.

Wszystko ma znaczenie

Wtedy nadchodzi zwycięstwo — raz jeszcze i po raz kolejny.

Kierowcy stale czują się wyróżnieni, a my nigdy nie pozwalamy, aby sukces sprawił, że spoczną na laurach.

Właśnie dlatego stale bijemy rekordy i odnosimy kolejne zwycięstwa w klasyfikacjach indywidualnych i klasyfikacji producentów na międzynarodowej arenie. To również tłumaczy, dlaczego nigdy nie jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani.

Zawodnik zespołu Honda MotoGP przejeżdża linię mety.
Widok przedstawiający motocykl marki Honda z kierowcą z przodu.

Wyścigowa technologia dla każdego.

Zawsze wykorzystywaliśmy najnowsze rozwiązania techniczne, aby uzyskać przewagę na torze. Taką samą technologię znajdziesz w swoim motocyklu. Każdy motocykl projektujemy z niebywałą pasją tak, abyś mógł poczuć prawdziwego ducha rywalizacji.

Zawodnik zespołu Honda MotoGP w kasku.