Close
Zamknij

Technologia Repsol Honda

Sportowe geny

Repsol Honda RC213V jest lekka, zwrotna i rozpędza się do prędkości ponad 357 km/h. Sportowe geny tej maszyny można zauważyć w każdym motocyklu, który produkujemy.

Przewiń

Charakterystyczne, pomarańczowo-czerwono-białe barwy zdradzają sportowy charakter maszyny zarówno na torze wyścigowym jak i na drodze publicznej.

Widok przedstawiający motocykl marki Honda w barwach Repsol z boku.

Bestia przystosowana do jazdy po drogach publicznych

Niezwykłe osiągi silnika i zaawansowane podwozie sprawiają, że Fireblade pokonuje kolejne okrążenia toru w niezwykle krótkim czasie. Z pewnością wykorzystasz te zalety również podczas codziennej eksploatacji maszyny.

To najbardziej kompletny motocykl klasy Super Sport, jaki można kupić. Zaprojektowany dla doświadczonych kierowców, którzy lubią rywalizację, Fireblade nie ma sobie równych na torze wyścigowym lub drodze publicznej.

Dowiedz się więcej na temat modelu Fireblade

Honda Fireblade — stworzona do jazdy po torze

Honda Fireblade CBR1000RR zachwyca osiągami i właściwościami jezdnymi. Poznaj technologię, która za tym stoi.

Wyścigowe DNA

Podnieś osiągi i zmień wygląd swojego motocykla, montując oryginalne akcesoria Honda.

Przyciemniana szyba, sportowy układ wydechowy lub błotniki z włókna węglowego? Poznaj gamę akcesoriów marki Honda i sprawdź, jak możesz odmienić wygląd swojego motocykla.

Zintegrowana stylistyka

Chcesz nadać swojej maszynie indywidualny styl lub zwiększyć jej funkcjonalność? Wybieraj wyłącznie oryginalne akcesoria marki Honda. Są one zaprojektowane i wykonane tak, aby idealnie pasować do Twojej maszyny. Gama oryginalnych akcesoriów obejmuje wyposażenie dla motocykli każdego typu: turystycznych, miejskich, sportowych i skuterów.

Zbliżenie na silnik motocykla Hondy.
Zbliżenie przedstawiające manetki kierownicy motocykla Honda.
Zbliżenie na akcesoria do motocykla marki Honda.
Zbliżenie na układ wydechowy motocykla Honda.

Wyścigowe dziedzictwo

Każdy motocykl marki Honda ma wyścigowe DNA.

Dwóch zawodników cyklu MotoGP z motocyklami marki Honda.

Mniejsze motocykle naszej firmy nie są maszynami, które byłyby w stanie rywalizować w klasie MotoGP. Zostały jednak zaprojektowane przez inżynierów, którzy stoją za sukcesem marki Honda w świecie sportów motorowych.

Oznacza to zastosowanie najnowszych technologii rozwijanych w świecie sportów motorowych we wszystkich modelach naszej firmy. Właśnie dlatego codzienny dojazd do pracy, weekendowa przejażdżka czy nocny wypad ze znajomymi stanowią źródło fantastycznych wrażeń.

Widok przedstawiający motocykl marki Honda w czerwono-biało-niebieskich barwach z boku.

Wyczynowy motocykl z homologacją drogową

Honda RC213V-S Prototype jest niezwykle podobna do maszyny klasy MotoGP — to wyczynowy motocykl przystosowany do jazdy po drogach publicznych.

Budowa modelu RC213V-S nie sprawiła trudności. Na bazie zwycięskiego modelu RC213V MotoGP powstał motocykl, w którym zaimplementowaliśmy zmiany niezbędne do uzyskania homologacji na drogi publiczne.

W ten sposób powstała kompletna maszyna wyposażona w pełny pakiet układów elektronicznych wspomagających kierowcę — kontrolę trakcji, układ zapobiegający podnoszeniu przedniego koła i wyścigowy układ ABS. RC213V-S Prototype to wyczynowy motocykl z homologacją.