Markowa odzież firmy Honda w stylu adventure

Dwóch mężczyzn na motocyklach Africa Twin jadących przez las
Dwóch mężczyzn na motocyklach Africa Twin jadących przez las
Zbliżenie na kurtki w stylu adventure noszone przez dwóch mężczyzn
Zbliżenie na kurtki w stylu adventure noszone przez dwóch mężczyzn

Odkryj nową kolekcję odzieży w stylu adventure zaprojektowaną do jazdy w terenie.

Ubieraj się w stylu adventure

Mężczyzna z motocyklem Africa Twin w lesie
Mężczyzna z motocyklem Africa Twin w lesie
Przewiń

Kaski

Wytrzymałe i uniwersalne kaski Honda Arai Tour-X4 zapewniają dobre dopasowanie przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa wszędzie tam, gdzie zaprowadzi Cię przygoda.

Kask zapewnia wyjątkową wygodę i ochronę zarówno podczas długodystansowych wycieczek oraz wypadów terenowych, jak i codziennej jazdy.

Ponadto daszek oraz wizjer mogą zostać usunięte wedle własnych preferencji.

Zbliżenie na kask w stylu adventure

Kurtki Honda Spidi Mesh

Lekkie kurtki zaprojektowane do jazdy w słoneczne dni

Lekka i idealna na cieplejszą pogodę kurtka Honda Spidi Mesh została stworzona z wytrzymałego dziurkowanego materiału, który gwarantuje zwiększoną wytrzymałość i bezkompromisową ochronę.

Ten niezwykle odporny materiał zapewnia wyjątkową ochronę przed wiatrem, a kurtka waży dzięki niemu zaledwie 1,7 kg. Dodatkowo wszyte otwory wentylacyjne chłodzą ciało podczas jazdy w ciepłe dni.

Dzięki zdejmowanym ochraniaczom force-tech i kieszeniom na okulary lub telefon kurtka Honda Spidi doskonale spełnia wszystkie potrzeby w czasie podróży.

Zbliżenie na mężczyznę w białej kurtce Honda Spidi Mesh
Zbliżenie na mężczyznę w kurtce Honda Spidi Mesh

Kurtki Honda Spidi Adventure

Grubsze kurtki do wyjazdów w chłodniejszą pogodę

Zaawansowane, chroniące przed wiatrem i wodą, oddychające kurtki zostały stworzone z myślą o stylu adventure i zawierają trzy wysokiej jakości warstwy ochronne w jednym.

Zapewnij sobie niezwykły komfort i ochronę dzięki otworom wentylacyjnym oraz zdejmowanym ochraniaczom force-tech i wodoodpornej kieszeni na okulary lub telefon.

Ważąca 2,3 kg kurtka w stylu adventure ze skóry bydlęcej o grubości 1,0/1,2 mm chroni przed zimową pogodą. Zintegrowany system regulacji i powłoka hydrofobowa przy nadgarstkach i u dołu podszewki uniemożliwiają przedostanie się wody do wnętrza w mokrą pogodę. Oznacza to, że możesz skupić się na ważniejszych rzeczach, na przykład wybrać kierunek dalszej podróży.

Zbliżenie na mężczyznę w kurtce Honda Spidi Adventure
Zbliżenie na mężczyznę w kurtce Honda Spidi Adventure

Spodnie

Spodnie Honda Adventure zostały stworzone, aby zapewniać najwyższą ochronę dzięki odporności na wodę i wiatr oraz zaawansowanej przepuszczalności powietrza.

Prowadź motocykl w komfortowych warunkach dzięki dokładnie zaprojektowanym otworom wentylacyjnym i wytrzymałym, regulowanym ochraniaczom kolan.

Struktura spodni ważących jedynie 1,47 kg zapewnia optymalną ochronę i wytrzymałość, zachowując wysoką elastyczność i lekkość. Nogawki spodni w stylu adventure są również regulowane — mogą zostać idealnie dopasowane do butów, aby zapewnić komfortową jazdę.

Zbliżenie na spodnie w stylu adventure

Rękawice

Rękawice wzmacniane i lekkie Honda Spidi

Rękawice wzmacniane Honda Spidi wykonane z inteligentnego i wodoodpornego zamszu są wygodne i świetnie się dopasowują. Starannie zaprojektowane rękawice są wyposażone we wzmocnione neoprenowe mankiety, otwory wentylacyjne i wytrzymałe ochraniacze z włókna węglowego na zewnętrznej i wewnętrznej części dłoni oraz po bokach. Ten lekki materiał wysokiej jakości sprawia, że ważą one zaledwie 0,13 kg.

Lekkie rękawice Honda Spidi ważą jedynie 0,09 kg, co czyni z nich najlżejszą formę ochrony dłoni w trasie i w terenie. Rękawice te stworzono z tego samego inteligentnego i wodoodpornego zamszu, jaki użyto we wzmacnianych rękawicach Honda Spidi — są one jednak bardziej dopasowane i lżejsze.

Zbliżenie na rękawice na dłoniach mężczyzny
Zbliżenie na rękawiczkę na dłoni trzymającej kierownicę

Buty

Buty Alpinestar’s Honda Adventure zostały stworzone, aby zapewniać wygodę i ochronę. Specjalnie zaprojektowane buty mogą być używane w terenie, trasie i podczas codziennej jazdy.

Buty Toucan — najważniejszym elementem pomysłowej konstrukcji Toucan jest całkowicie wodoodporna membrana Drystar, która zapewnia znakomitą przepuszczalność powietrza zwiększającą wygodę w czasie podróży. Jedyny w swoim rodzaju system bocznego zakładania z dużym zapięciem na rzep zapewnia odpowiednie podparcie, a wzmacniana nakładka do zmiany biegów chroni górną część stopy.

Buty Webb — buty, które są nie tylko stylowe, ale także zapewniają wysoki komfort dzięki całkowicie wodoodpornej, oddychającej membranie Drystar. W celu zwiększenia bezpieczeństwa buty Alpinestar zawierają innowacyjny boczny ochraniacz kostki.

Nasze buty z certyfikatem CE są wyposażone w pełną gamę funkcji ochronnych, z których słynie firma Alpinestar, i doskonale nadają się do jazdy w każdym terenie — żwirze, błocie lub piasku.

But w stylu adventure, widok z boku

Więcej z gamy Adventure