NOWOŚCI 2021 W SALONACH

Lawina nowości ruszyła do salonów Hondy w całej Polsce. Poznaj najnowszą gamę motocykli Honda, które jako pierwsze pojawiły się w salonach Hondy: Forza 125, SH125i, Forza 350, SH350i, CBR650R, CB650R. Dowiedz się więcej o każdym modelu i zdecyduj, który model chcesz obejrzec na żywo. Szczegóły u dealerów Hondy.

Nowości 2021
Forza 125

Forza 125

Nowoczesne technologie, praktyczność i wyrafinowany styl, zmieszczone w jednym sportowym skuterze GT. Zastosowany w modelu 125 silnik eSP+ (enhanced Smart Power Plus) z układem HSTC spełnia normę emisji spalin EURO5 i zapewnia najlepsze w klasie przyspieszenie. Ma również zbiornik paliwa wystarczający na przejechanie 480 kilometrów, bez problemu osiąga wysokie prędkości, a płynne rozwijanie mocy bardzo ułatwia jazdę po mieście. Schowek pod siedzeniem zmieści dwa kaski.

Forza 125

SH125i

Najlepsi w swojej klasie zawsze zwracają uwagę. Żyjesz w mieście, wiemy, że Twoje życie przebiega szybko. Tornado terminów i miejsc, w których musisz być. Musisz nadążać. I dobrze się przy tym bawić. Dzięki swojemu instynktowi i designowi nasz nowy model, SH125i, świetnie się do tego nadaje. Wyprzedza konkurencję dzięki nowoopracowanej, sportowej stylistyce i bardziej ekonomicznemu, czterosuwowemu silnikowi eSP+ wyposażonemu w układ HSTC.

Forza 350

Forza 350

Nowy skuter Forza 350 ma więcej mocy i momentu obrotowego, co przekłada się na lepsze przyspieszenia i wyższą prędkość maksymalną, czyli jeszcze większą uniwersalność. Chłodzony cieczą silnik wyposażono w system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control), który pilnuje, aby tylne koło zawsze przylegało do podłoża. Smukłe nadwozie ma wyrafinowaną stylistykę oraz poprawioną aerodynamikę zwiększającą komfort podczas szybkiej jazdy, a elektryczną szybę można przestawiać w zakresie większym o 40 mm. Przeprojektowany cyfrowo-analogowy panel wskaźników może mieć teraz w opcji system głosowego sterowania smartfonem, który przez Bluetooth łączy się z wieloma funkcjami urządzenia. Pełne oświetlenie LED tworzy wyjątkową sygnaturę świetlną.

SH350i

SH350i

Nowy model SH350i plasuje się na szczycie całej gamy i wyraża wszystko co najlepsze w rodzinie SH. Dzięki chłodzonemu cieczą czterozaworowemu silnikowi o większej niż wcześniej pojemności jest mocniejszy, co się przekłada na lepsze przyspieszanie z postoju i w ruchu oraz wyższą prędkość na drogach szybkiego ruchu. Stylistyka SH zawsze łączyła piękną formę z funkcjonalnością, ale SH350i osiągnął pod tym względem nowy poziom, integrując w jednej maszynie elegancję, wrażenie obcowania z produktem wysokiej klasy i nowoczesne technologie. Przeprojektowana rama zapewnia łatwość prowadzenia, z której słyną skutery SH, a detale takie jak gniazdo ładowania USB i kluczyk Smart Key ułatwiają codzienne użytkowanie.

CBR650R

CBR650R

To jest motocykl dla tych, którzy kochają rywalizację. Wyrzeźbiona zgodnie z wymogami aerodynamiki obowiązującymi przy wysokich prędkościach, Honda CBR650R — z unowocześnionym zawieszeniem, wyposażeniem i stylistyką — to ultraprecyzyjne narzędzie o jednoznacznie sportowym duchu, imponujące mocą i momentem obrotowym. Przekraczaj granice.

CB650R

CB650R

Każdy dzień jest podróżą. Wyrusz w swoją z modelem CB650R. Wyjątkowa wydajność należącego do rodziny Neo Sports Café sportowego motocykla CB650R typu naked o zadziornym rysie. Ze swoim niepowtarzalnym stylem, dopracowanym zawieszeniem i unowocześnionym wyposażeniem jest gotowy, aby zabrać Cię w niezapomnianą miejską przygodę.