Informacje ogólne – CB125F – 125 cm – Modele – Motocykle – Honda
Close

nowość

CB125F

UWOLNIJ SIĘ OD MIEJSKIEGO ZGIEŁKU

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE

WYKORZYSTAJ KAŻDĄ CHWILĘ

WITAMY NA WOLNOŚCI

honda/components/content/product/scrollingHeaders/scrollingIntro

Nowa Honda CB125F

Witamy na wolności

Witamy na wolności

Twoja swoboda jest teraz bliżej niż kiedykolwiek.

Odwiń rolgaz i wyrusz na podbój ulic, a poczujesz, że żyjesz. Bądź szybki. Bądź zwinny. Zachowaj pełną kontrolę. Jednocylindrowy silnik oferuje doskonałe przyspieszenie, które zwiększa poczucie wolności. Możesz jeździć gdziekolwiek i kiedykolwiek. Realizuj swoje marzenia. To jest Twój sposób na podbój miasta. To jest nowa Honda CB125F.

Honda CB125F - widok z profilu przedstawiający motocykl w kolorze Pearl Twinkle Yellow na ulicy

Spryciarz

Pokonaj miasto w pięknym stylu.

Nowa Honda CB125F budzi emocje przy każdej okazji. To poręczny i dynamiczny motocykl miejski o stylistyce bezkompromisowego naked'a, obok którego nie da się przejść obojętnie. Poczuj prawdziwą swobodę! Płynnie działający układ kierowniczy i lekkie, aluminiowe obręcze kół zwiększają zwrotność motocykla, który sprawnie przedziera się przez zatłoczone ulice miasta. Omiń korki i odkryj potencjał swojego miasta.

Honda CB125F z prawej perspektywy w kolorze Pearl Twinkle Yellow na ulicy (w nocy)

Zawładnij miastem

Dzięki nowej Hondzie CB125F będziesz zawsze na czele.

Honda CB125F z prawego profilu na parkingu w kolorze Pearl Twinkle Yellow (miasto)

Dynamiczny, chłodzony powietrzem, 2-zaworowy silnik OHC jest wyposażony w elektroniczny wtrysk paliwa PGM-FI i współpracuje z 5-biegową skrzynią biegów. Dzięki wyjątkowo niskiemu zużyciu paliwa na poziomie 1,9 l / 100 km (cykl WMTC), oferuje zasięg ponad 600 km na jednym zbiorniku paliwa. Wysoki moment obrotowy w dolnym i średnim zakresie obrotów gwarantuje doskonałe przyspieszenie zarówno ze startu stojącego, jak i podczas jazdy. Silnik jest wyposażony w specjalny wałek wyrównoważający, który skutecznie eliminuje jego wibracje. Nowa, stalowa rama, teleskopowy przedni widelec i dwa tylne amortyzatory zapewniają perfekcyjny kompromis między stabilnością podczas jazdy na wprost i zachowaniem motocykla w zakręcie. Kiedy na ulicy jest wyjątkowo ciasno, kierowca doceni wąską sylwetkę CB i jego masę własną wynoszącą zaledwie 126 kg. Szeroka kierownica o kącie skrętu wynoszącym 45° ułatwi manewrowanie w korku.

Honda CB125F - zbliżenie na teleskopowy przedni widelec

Podwójny amortyzator z tyłu zapewnia wzorową przyczepność i zwiększa zaufanie kierowcy do maszyny podczas pokonywania łuków.