Monkey

MŁODOŚĆ W NAJLEPSZYM WYDANIU

Monkey 125 cm3 widziana z przedniej perspektywy ze skaczącym mężczyzną w tle.
Monkey 125 cm3 widziana z przedniej perspektywy ze skaczącym mężczyzną w tle.
Monkey 125 cm3 widziana z prawego profilu, zaparkowana na tle plaży.
Monkey 125 cm3 widziana z prawego profilu, zaparkowana na tle plaży.

Jazda motocyklem może być fantastycznym przeżyciem. Właśnie taka idea przyświecała inżynierom, którzy projektowali Hondę Monkey.

Przewiń

ZAPAMIĘTASZ OSTATNIĄ PRZEJAŻDŻKĘ

Zdarza Ci się śmiać pod kaskiem?

Gdy zobaczysz Hondę Monkey po raz pierwszy, z pewnością się uśmiechniesz. Gdy zasiądziesz za kierownicą Hondy Monkey, uśmiech nie będzie znikał z Twojej twarzy. Motocykl bez problemu można spakować na tylny bagażnik kampera. Jego gabaryty sprawiają, że przeciska się przez gąszcz miejskich korków z dziecinną zwinnością. Jednak Monkey to przede wszystkim radość z prowadzenia jednośladu. O to właśnie chodzi w jeździe motocyklem.

POZNAJ HONDĘ MONKEY

Czego chcieć więcej?

Honda Monkey to niepowtarzalny styl. To również motocykl, który ma unikalny charakter. Chromowana, wysoka kierownica, wyeksponowana rama, wahacz i amortyzatory w tym samym kolorze co zbiornik paliwa i wysokiej jakości błotniki... Hondy Monkey nie można pomylić z żadnym innym motocyklem. Model przyciąga również uwagę szerokimi oponami. Sercem jednośladu jest niezawodny, ekonomiczny silnik o pojemności 125 cm3 chłodzony powietrzem. Jednostka współpracuje ze sztywnym podwoziem wyposażonym w układ ABS sterowany modułem elektronicznym IMU. Honda Monkey to niewielkie gabaryty, masa zaledwie 107 kg i kanapa na wysokości 775 mm. Miniatura wykonana jak pełnowymiarowa maszyna. Pełna funkcjonalność. Oto Honda Monkey.

Monkey 125 - zbliżenie na kanapę
Monkey 125 - zbliżenie na zbiornik paliwa
Monkey 125 widziana z przedniej lewej perspektywy z mężczyzną w kasku w tle.
Monkey 125 podczas jazdy widziana z przedniej prawej perspektywy

PERFEKCYJNA MASZYNA

Spraw, aby każdy dzień był jak najlepszy.

Niepowtarzalna stylistyka Hondy Monkey. Pełne wykorzystanie teraźniejszości i budowanie wspaniałych wspomnień na przyszłość. Historia modelu sięga 1961 roku, gdy świat wyglądał zupełnie inaczej. Jednak to, co wtedy osiągnęliśmy jest ważne teraz i będzie miało dla nas znaczenie w przyszłości. Honda Monkey to czysta radość z jazdy. Teraz nadszedł właściwy czas.

Monkey 125 widziana z przedniej lewej perspektywy