Honda CRF1100L Africa Twin
Honda CRF1100L Africa Twin

2020
AFRICA TWIN i
AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

Czasami podróż sama w sobie jest celem.

Podróżujemy od długiego czasu. Dlatego ponad 30 lat temu stworzyliśmy model Africa Twin; motocykl to najlepszy sposób na zwiedzanie świata. Właśnie taki motocykl na Ciebie czeka. Zatem usiądź w siodle, uruchom silnik i ruszaj w podróż. Dlatego stworzyliśmy nowy model Africa Twin.

AFRICA TWIN

CHCESZ PRZEKROCZYĆ KOLEJNE BARIERY?

Nowa Africa Twin została do tego stworzona.

Jesteś na to gotowy. Dynamiczna jazda w każdych warunkach i w każdym terenie. Nowa Honda CRF1100L Africa Twin to bezkompromisowy motocykl stworzony na bazie wieloletniego doświadczenia. To żywa legenda, która wyznacza nowe standardy. Wyjątkowe właściwości jezdne umożliwiają sprawne poruszanie się w terenie, który dla innych pozostaje w sferze marzeń. Dwucylindrowy silnik jest mocniejszy, a podwozie jest lżejsze i sztywniejsze. Model oferuje 6 dostępnych trybów jazdy, system HSTC, układ ABS aktywnie działający w zakrętach, system Wheelie Control oraz dotykowy ekran TFT, Apple CarPlay®, Bluetooth i tempomat. Africa Twin wyznacza nowe granice. Odkręć manetkę i wyrusz na przygodę swojego życia.

Honda Africa Twin - widok przedstawiający motocykl jadący po piachu z przedniej perspektywy

AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI

Nowa Africa Twin Adventure Sports zabierze Cię, gdzie tylko zapragniesz.

Nowa Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports to motocykl zaprojektowany do odkrywania świata. Zbudowana na bazie nowego modelu Africa Twin, oferuje jeszcze większy komfort jazdy na długich trasach. Zbiornik paliwa o pojemności 24,8 l zwiększa zasięg między tankowaniami. Wysoka owiewka, szyba o regulowanej wysokości, nisko osadzone siedzenie z regulacją wysokości i podgrzewane manetki... wszystko po to, abyś mógł komfortowo podróżować. Motocykl jest niezwykle wytrzymały. Szeroka, aluminiowa osłona silnika i wzmocnienia bocznych owiewek zwiększają niezawodność maszyny w trudnym terenie. Masz wielkie marzenia. My też. Honda Africa Twin Adventure Sports pozwoli Ci je zrealizować.

Honda Africa Twin Adventure Sports - widok przedstawiający motocykl w pustynnym otoczeniu z przedniej, prawej perspektywy

Dwa różne motocykle Africa Twin

Gotowi na przygodę. Wybierz tutaj.

Zmiana obrazu
Honda Africa Twin Adventure Sport - widok przedstawiający motocykl na drodze z przedniej prawej perspektywy
Honda Africa Twin - widok przedstawiający motocykl na piachu z przedniej perspektywy

CRF1100L Africa Twin

CRF1100L Africa Twin Adventure Sports

Honda Africa Twin Adventure Sports - widok przedstawiający motocykl na kamieniach z prawego profilu
Honda Africa Twin - widok przedstawiający motocykl na piachu z prawego profilu

CRF1100L Africa Twin

CRF1100L Africa Twin Adventure Sports