Close
SH125i – SH150i – Africa Twin – Africa Twin Adventure Sports – CBR1000RR-R Fireblade SP
SH125i – SH150i – Africa Twin – Africa Twin Adventure Sports – CBR1000RR-R Fireblade SP

POZNAJ NASZ
NAJNOWSZY ASORTYMENT

AFRICA TWIN

CHCESZ PRZEKROCZYĆ KOLEJNE BARIERY?

Nowa Africa Twin została do tego stworzona.

Jesteś na to gotowy. Dynamiczna jazda w każdych warunkach i w każdym terenie. Nowa Honda CRF1100L Africa Twin to bezkompromisowy motocykl stworzony na bazie wieloletniego doświadczenia. To żywa legenda, która wyznacza nowe standardy. Wyjątkowe właściwości jezdne umożliwiają sprawne poruszanie się w terenie, który dla innych pozostaje w sferze marzeń. Dwucylindrowy silnik jest mocniejszy, a podwozie jest lżejsze i sztywniejsze. Model oferuje 6 dostępnych trybów jazdy, system HSTC, układ ABS aktywnie działający w zakrętach, system Wheelie Control oraz dotykowy ekran TFT, Apple CarPlay®, Bluetooth i tempomat. Africa Twin wyznacza nowe granice. Odkręć manetkę i wyrusz na przygodę swojego życia.

Honda Africa Twin - widok przedstawiający motocykl jadący po piachu z przedniej perspektywy

AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI

Nowa Afryka Twin Adventure Sports zabierze Cię, gdzie tylko zapragniesz.

Nowa Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports to motocykl zaprojektowany do odkrywania świata. Zbudowana na bazie nowego modelu Africa Twin, oferuje jeszcze większy komfort jazdy na długich trasach. Zbiornik paliwa o pojemności 24,8 l zwiększa zasięg między tankowaniami. Wysoka owiewka, szyba o regulowanej wysokości, nisko osadzone siedzenie z regulacją wysokości i podgrzewane manetki... wszystko po to, abyś mógł komfortowo podróżować. Motocykl jest niezwykle wytrzymały. Szeroka, aluminiowa osłona silnika i wzmocnienia bocznych owiewek zwiększają niezawodność maszyny w trudnym terenie. Masz wielkie marzenia. My też. Honda Africa Twin Adventure Sports pozwoli Ci je zrealizować.

Honda Africa Twin Adventure Sports - widok przedstawiający motocykl w pustynnym otoczeniu z przedniej, prawej perspektywy

SH125i – BĄDŹ LIDEREM

Zaprojektowaliśmy model SH125i, aby był lepszy. Pod każdym względem.

Ulubiony europejski skuter otrzymał nową, bardziej płynną stylistykę, bardziej ekonomiczny czterosuwowy silnik 4V eSP+ EURO5. Udało nami się również zwiększyć ilość miejsca o ponad 50%, co oznacza, że możesz przechowywać kask integralny i wiele innych rzeczy. SH125i to również nasz pierwszy skuter z silnikiem o pojemności 125 cm3 z systemem sterującym momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control) i choć dodaliśmy oświetlenie LED, gniazdo ładowania USB i superprzejrzystą deskę rozdzielczą LCD, niektóre elementy pozostawiliśmy zupełnie niezmienione. Na przykład jak 16-calowe przednie i tylne koła, komfort, jaki zapewnia całkowicie płaska podłoga i swobodną, wyprostowaną pozycja za kierownicą. Potrzeba wprowadzania ulepszeń leży w naszej naturze. Tym się zajmujemy. W modelu SH125i poprawiliśmy absolutnie wszystko. Wydaje nam się, że to zauważysz.

Honda SH125i z kierowcą w mieście – widok z przodu, z prawej strony

CBR1000RR-R FIREBLADE SP

Pędzisz po prostym odcinku. Hamujesz metr później. Jedziesz idealnym torem, wychylasz się daleko poza linię toru, ochraniacz kolana lekko się ślizga. Przednie koło wgryza się w nawierzchnię na granicy przyczepności. Instynktownie przekręcasz manetkę przepustnicę, czując uślizg tylnego koła. Wystarczy. Maszyna robi, co do niej należy. Poznaj naszą nowy pocisk do jazdy po torze – CBR1000RR-R Fireblade SP. Jest on oparty na modelu CBR1000RR-R Fireblade. Co oznacza, że rzędowy, czterocylindrowy silnik jest wyposażony w rozwiązania z MotoGP, takie jak aluminiowa rama, wahacz i aerodynamika. Jednak w przypadku modelu RR-R SP zrobiliśmy jeszcze więcej. Dodaliśmy elektroniczne sterowanie zawieszenia Ohlins (S-EC) drugiej generacji i interfejs. I nowy pakiet hamulców Brembo. DO tego jeszcze quickshifter. To jest nasza ostateczna wersja modelu Fireblade.

Honda CBR1000RR-R Fireblade SP z kierowcą na torze wyścigowym – widok z przodu