Close

Między 16 a 21 marca odwiedź swój salon Hondy i wybierz motocykl, którym wyruszysz w przygodę, o której zawsze marzyłeś.

PRZYGODA CZEKA NA CIEBIE!

Przewiń

AFRICA TWIN

CHCESZ PRZEKROCZYĆ KOLEJNE BARIERY?

Nowa Africa Twin została do tego stworzona.

Jesteś na to gotowy. Dynamiczna jazda w każdych warunkach i w każdym terenie. Nowa Honda CRF1100L Africa Twin to bezkompromisowy motocykl stworzony na bazie wieloletniego doświadczenia. Ten model wyznacza nowe standardy i zmienia życie w przygodę. Imponujące właściwości jezdne w terenie pozwalają kierowcom pokonywać wymarzone trasy. Dołącz do nich i przeżyj prawdziwą przygodę.

Honda Africa Twin - widok przedstawiający motocykl jadący po piachu z przedniej perspektywy

AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI

Nowa Afryka Twin Adventure Sports zabierze Cię, gdzie tylko zapragniesz.

Nowa Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports to motocykl zaprojektowany do odkrywania świata. Zbudowana na bazie nowego modelu Africa Twin, oferuje jeszcze większy komfort jazdy na długich trasach. Marzenia o urozmaiconych przygodach stanowią część stylu życia kierowców. Model Adventure Sports pozwala je realizować.

Honda Africa Twin Adventure Sports - widok przedstawiający motocykl w pustynnym otoczeniu z przedniej, prawej perspektywy

X-ADV

POZA DROGAMI

Poznaj model X-ADV: to pierwszy SUV wśród motocykli, stworzony do podróżowania poza utartymi szklakami. Wyrwij się z miasta, aby pokonać dowolny teren na uniwersalnym motocyklu, zaprojektowanym w sposób zapewniający niewyobrażalne możliwości.

Widok motocykla Honda X-ADV z kierowcą na drodze z przedniej prawej perspektywy

NC750X

DOSKONAŁY NA CO DZIEŃ, NIEZRÓWNANY W NIEOCZEKIWANYCH SYTUACJACH

Większy komfort codziennej jazdy i nieograniczone możliwości weekendowych przygód. Niezwykle wszechstronny model NC750X jest doskonale wyposażony. Możesz skonfigurować go odpowiednio do swojego stylu jazdy. Możesz czerpać przyjemność z każdej podróży, długiej lub krótkiej.

Honda NX750X z bagażem, widok z prawej strony

CB500X

PRZYGODA ZA KAŻDYM ZAKRĘTEM

Przygody można znaleźć w każdych okolicznościach - w dynamicznych miejskich krajobrazach i na terenowych drogach poza miastem. Ten model został zainspirowany stylem Africa Twin łączącym wyrazistą stylistykę z wytrzymałą konstrukcją. Zwrotny i odznaczający się agresywnym stylem model CB500X jest doskonałym towarzyszem kierowcy, który lubi przygody.

Jadący po nieutwardzonej miejskiej drodze model CB500X z kierowcą, widok z przedniej lewej perspektywy

ODKRYJ NASZE MOTOCYKLE ADVENTURE WEEK