Honda Africa Twin - zbliżenie na wyświetlacz TFT
Honda Africa Twin - zbliżenie na wyświetlacz TFT

CRF1100L - ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Afryka Twin to kwintesencja motocykla użytkowego. Solidny. Przystosowany do najtrudniejszych warunków drogowych lub terenowych. Wiemy, że postawisz bardzo wysoko poprzeczkę swojej Hondzie. Dlatego wyposażyliśmy motocykl w zaawansowane funkcje, którymi możesz sterować za pośrednictwem kolorowego, wielofunkcyjnego wyświetlacza (MID) TFT sterowanego dotykowo.

Nowa zaawansowana technologia w motocyklu Africa Twin

Nowatorskie zaawansowane rozwiązania modelu Africa Twin przydadzą się w wielu różnych okolicznościach. Znajdziesz tu nowy dotykowy 6,5-calowy ekran z matrycą TFT i interfejsem Apple CarPlay, tempomat, układ ABS umożliwiający optymalne hamowanie w zakręcie, sześć konfigurowalnych trybów jazdy i wiele więcej. Wytrzymała maszyna o doskonałych osiągach i nowoczesnych technologiach dostępnych na wyciągnięcie ręki.

 
Przewiń

EKRAN DOTYKOWY TFT

Wielofunkcyjny, kolorowy wyświetlacz (MID) TFT o przekątnej 6,5 cala umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami Hondy Africa Twin.

Wyświetlaj informacje tak, jak chcesz – środek ekranu można skonfigurować tak, aby wyświetlał informacje powiązane z wybranym trybem jazdy. Każdy z czterech fabrycznych i dwa konfigurowane tryby jazdy można wybrać za pomocą elementu sterującego w lewym górnym rogu dotykowego ekranu TFT o przekątnej 6,5" - tak, jak w przypadku konfiguracji SHOWA EERA. Jest również łatwy w użyciu w rękawicach.

Apple CarPlay®

Stały kontakt ze światem jest bardzo ważny, zwłaszcza w długiej podróży. Wyświetlacz MID oferuje aplikację Apple CarPlay®, która umożliwia obsługę telefonów Apple iPhone® za pomocą dotykowego ekranu TFT podczas jazdy (telefon iPhone® należy podłączyć do gniazda USB umieszczonego po prawej stronie wyświetlacza MID). Na ekranie można wyświetlić aplikacje nawigacyjne, a zestaw słuchawkowy Bluetooth zamontowany do kasku umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych lub słuchanie muzyki.

WYŚWIETLAJ TYLKO INFORMACJE, KTÓRE CHCESZ

WIELOFUNKCYJNY EKRAN DOTYKOWY TFT O PRZEKĄTNEJ 6,5 CALA MOŻNA KONFIGUROWAĆ ZGODNIE Z WŁASNYMI PREFERENCJAMI

Honda Africa Twin - zbliżenie na wyświetlacz TFT z aplikacją Apple CarPlay®
Honda Africa Twin - zbliżenie na wyświetlacz TFT z ikoną łączności Bluetooth

Łączność Bluetooth

Wyświetlacz MID oferuje również bezprzewodową łączność Bluetooth dla urządzeń iPhone® lub urządzeń wyposażonych w system Android. Po zsynchronizowaniu możesz uzyskać dostęp do list odtwarzania i nawiązywać lub odbierać połączenia za pośrednictwem zestawu słuchawkowego w kasku bez zdejmowania rąk z kierownicy.