NC750X

Agresywny i odważny

NC750X w trakcie jazdy po górskiej drodze
NC750X w trakcie jazdy po górskiej drodze

NC750X w trakcie jazdy po górskiej drodze
NC750X w trakcie jazdy po górskiej drodze
NC750X z motocyklistą
NC750X z motocyklistą

Model NC750X nie tylko wygląda świetnie, ale jest również wyposażony w ulepszone elementy zwiększające osiągi. Zaawansowany technologicznie silnik o pojemności 750 cm3, zawieszenie o długim skoku i całkowicie płynna dwusprzęgłowa skrzynia biegów — ten motocykl jest wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz, aby wyruszyć na wspaniałą przygodę.

Przewiń

Wyprawa to stan umysłu

NC750X

Dokąd prowadzi ta droga? Co jest za tym zakrętem? A za tym wzniesieniem? Twoja ciekawość wystarczy — resztą zajmie się Honda NC750X.

Model NC750X na białym tle

Prawo jazdy

A

Co to oznacza?

Warianty kolorystyczne

Zobacz wszystkie

Potrzebujesz podpowiedzi?

Wielka przygoda czeka

Honda NC750X pomoże Ci odkryć nieznane.

Model NC750X łączy kompaktowy, surowy wygląd z nowymi elementami zwiększającymi osiągi, zapewniając komfort podczas dalekich podróży. Dzięki wysokiej pozycji kierowcy podczas jazdy zwiększającej widoczność, świetnym właściwościom jezdnym i momentowi obrotowemu model NC750X to idealny wybór na każdą podróż. Ponadto imponująco niskie zużycie paliwa i zgodność z normą Euro 4 (emisja C02 na poziomie 81 g/km) zapewniają optymalną wydajność.

NC750X na drodze

Wielofunkcyjny ekran LCD

Ożyw zestaw wskaźników Hondy NC750X dzięki nowym kolorom, które odzwierciedlają Twój styl jazdy.

Poza typowymi informacjami, takimi jak zużycie paliwa, temperatura podgrzewania manetek i prędkość, kontrastowy zestaw wskaźników modelu NC750X dostarcza informacji o wydajności motocykla za pośrednictwem intuicyjnych lampek kontrolnych.

Pięć trybów do wyboru

Zestaw wskaźników oferuje pięć trybów: DCT, Gear, Rev, Eco i Shift. Każdy z nich zawiera własny zestaw kolorów, które odpowiadają aktualnym osiągom motocykla. Dzięki temu możesz kontrolować obroty silnika, wydajność podczas jazdy lub aktualnie włączony bieg — wystarczy spojrzeć na czytelny zestaw wskaźników.

Honda NC750X i motocyklista

Zestaw wskaźników wykonany w technologii LCD jest bardzo czytelny, dzięki czemu nie musisz odrywać wzroku od drogi.

Kontrastowy wyświetlacz LCD Hondy NC750X

Kolor niestandardowy

Dostosuj kolor zestawu wskaźników wedle uznania dzięki dodatkowemu trybowi użytkownika.

Ciesz się jazdą

Podziwiaj piękną scenerię, w czasie gdy dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DCT) modelu NC750X zajmie się zmianą przełożeń.

Dwusprzęgłowa przekładnia w modelu NC750X zapewnia płynną zmianę przełożeń przy zachowaniu stałego przeniesienia napędu — dzięki temu masz stale do dyspozycji pełną moc silnika, niezależnie od tego, czy jedziesz do pracy, czy mkniesz krętą drogą ku przygodzie. Dostępne są trzy różne tryby dostosowane do określonych warunków, w tym dynamiczny tryb S (Sport), zwiększający agresywność przełożeń.

NC750X w trakcie jazdy z pasażerem

Wybierz tryb S i podnieś poziom adrenaliny podczas jazdy Hondą NC750S — zapewnia on większą dynamikę i trzy dostępne opcje zmiany biegów: S1, S2 i S3.

NC750X w trakcie jazdy

Pierwsze ustawienie automatyczne to tryb D — zapewnia optymalną kombinację oszczędności paliwa i komfortu w czasie długich przejazdów.

Całkowita kontrola

Nowy układ DCT jest wyposażony w czujnik nachylenia, który wymusza zmianę schematu zmiany biegów w zależności od kąta nachylenia podłoża. To oznacza optymalny moment obrotowy na podjazdach i lepsze hamowanie silnikiem podczas ostrych zjazdów.

Widok przedstawiający model Honda NC750X z przodu

Zmieniaj biegi za pomocą przełączników na kierownicy w standardowym trybie manualnym, aby mieć pełną kontrolę nad motocyklem.