VFR1200X Crosstourer

Odkrywaj nieznane

VFR1200X w trakcie zjazdu ze wzniesienia
VFR1200X w trakcie zjazdu ze wzniesienia
VFR1200X na drodze
VFR1200X na drodze

Korzystaj z udoskonalonej funkcjonalności: regulowana przednia szyba, gniazdo 12 V i skrzynia biegów DCT z trzema poziomami trybu S. Nowy kolor w wersji specjalnej oraz zgodność z normą Euro 4 stanowią uzupełnienie maszyny, która rzuca wyzwanie kierowcy i nie przestaje zaskakiwać.

Przewiń

Jedź dalej

VFR1200x

Przedrzyj się przez zatłoczone miasto, aby dotrzeć do autostrady i ruszyć w nieznane.

VFR1200x na pustym tle

Prawo jazdy

A

Co to oznacza

Dostępny w

3

różnych kolorach

Zobacz wszystkie

Potrzebujesz podpowiedzi?

Podejmij wyzwanie

Zawsze znajdą się nowe wyzwania i miejsca do odkrycia.

Model VFR1200X jest wyposażony w silnik V4 o pojemności 1237 cm3, zaawansowane podwozie i pakiet elektroniczny zawierający system kontroli trakcji (TCS) zintegrowany z systemem ABS i opcjonalną dwusprzęgłową skrzynię biegów (DCT) firmy Honda, zapewniającą sprawną i płynną zmianę biegów.

VFR1200x w trakcie pokonywania zakrętu

Dane techniczne

Technologia Honda Unicam stanowi uzupełnienie 16-zaworowego silnika o pojemności 1237 cm3. Konfiguracja SOHC pomaga zredukować masę i rozmiar głowic cylindrów oraz optymalizuje kształt komór spalania.

VFR1200x w trakcie pokonywania zakrętu

Model VFR1200X został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić funkcjonalność i płynność jazdy. Drgania zostały niemal całkowicie wyeliminowane przez ustawienie cylindrów pod kątem 76° i zastosowanie wału korbowego o kącie 28° między czopami korbowymi.

Wtrysk paliwa PGM-FI wykorzystuje przepustnice o średnicach 44 mm oraz technologię fly-by-wire, dzięki czemu reakcja na ruch manetki przepustnicy jest natychmiastowa.

VFR1200x od przodu w trakcie jazdy

Wybierz swój styl

Dostosuj wygląd motocykla dzięki zjawiskowym opcjom kolorystycznym, które idealnie komponują się z aluminiową ramą typu Diamond. Kolory Digital Silver Metallic oraz Pearl Cosmic Black nadają elegancki wygląd. Z kolei specjalna wersja kolorystyczna Two-Tone Red dodaje maszynie zjawiskowego stylu. Sprostaj wyzwaniom z modelem VFR1200X.

VFR1200x podczas pokonywania górskiego zakrętu
VFR1200x — widok z boku
VFR1200x

Gama motocykli klasy Adventure wyznacza Twoją drogę do wolności. Nabierz odwagi i daj się ponieść przygodzie.

Zaprojektowane z udziałem zwycięskiego zespołu rajdu Paryż-Dakar, wytrzymałe i uniwersalne motocykle klasy Adventure zabiorą Cię dalej i szybciej w stronę horyzontu. Niezależnie od tego czy jesteś początkującym czy doświadczonym motocyklistą, zawsze znajdziesz odpowiedni dla siebie motocykl Honda.

VFR1200x podczas jazdy