Honda CBR1000RR Fireblade, SP i SP2

Nicky Hayden na torze

Czas przejąć kontrolę

Przewiń

Logo CBR Fireblade.

25 lat rozwoju

1992-2017

Dynamika większa niż kiedykolwiek

Honda CBR1000RR Fireblade wynosi pojęcie pełnej kontroli na nowy poziom.

Zdjęcie studyjne Hondy CBR1000RR Fireblade – widok z prawej strony.

Honda Fireblade 2017

Od 1992 model Fireblade przeszedł wiele zmian i modyfikacji – za każdym razem w oparciu o koncepcję pełnej kontroli.

Każda generacja powstała na bazie oryginalnego modelu Fireblade i charakteryzowała się znakomicie dobranymi parametrami, dzięki czemu nie tylko znakomicie spisywała się na torze, ale co ważniejsze, dostarczała radości i satysfakcji podczas jazdy po drogach publicznych.

W wersji na rok 2017 zastosowano 90% nowych najważniejszych podzespołów oraz poprawiono stosunek mocy do masy.

CBR1000RR Fireblade SP na torze.

Honda Fireblade SP 2017

Zdjęcie studyjne Hondy CBR1000RR Fireblade – widok z przedniej perspektywy. CBR1000RR Fireblade Dzięki redukcji ciężaru o 16 kg i zwiększeniu mocy o 8 kW stosunek mocy do masy wzrósł o 14%, do najwyższego poziomu w historii modelu Fireblade. System kontroli trakcji Honda, system sterowania siłą hamowania silnikiem, nowy układ ABS, układ wyboru trybu jazdy oraz map zapłonu, pełne zawieszenie Showa i rozwiązania technologiczne pochodzące z modelu RC213V-S MotoGP.
Zdjęcie studyjne Hondy CBR1000RR Fireblade SP – widok z tylnej perspektywy. CBR1000RR Fireblade SP Wyposażenie obejmuje elektrycznie sterowane, półaktywne zawieszenie Öhlins, system kontroli trakcji (HSTC), system zapobiegający unoszeniu przedniego koła podczas przyspieszania, system zapobiegający unoszeniu tylnego koła podczas ostrego hamowania, system sterowania siłą hamowania silnikiem, nowy ABS, quickshifter, downshifter, układ wyboru trybu jazdy oraz mapy zapłonu. Dzięki redukcji ciężaru o 15kg i zwiększeniu mocy o 8 kW stosunek mocy do masy wzrósł o 14%.
Zdjęcie studyjne Hondy CBR1000RR Fireblade SP2 – widok z przedniej perspektywy. CBR1000RR Fireblade SP2 Wersja SP2 posiada homologację drogową i została zbudowana w oparciu o wersję Fireblade SP - moc maksymalna 141 kW, moment obrotowy 114 Nm, koła Marchesini z opcjonalnym zestawem HRC Sport Race lub Full Race.

Pobierz naszą nową aplikację

Rozpocznij swoja przygodę za pomocą telefonu lub tabletu.

Odkryj cechy motocykla, dostosuj kolorystykę i obejrzyj jego nadwozie w 360°. Następnie przejdź do trybu rzeczywistości rozszerzonej i zobacz, jak motocykl będzie się prezentować na Twoim podjeździe — wszystko za pomocą naszej nowej aplikacji na urządzenia przenośne.

Pobierz ze sklepu Google Play

Pobierz z App Store

Zbiór ilustracji przedstawiających aplikację Honda