Motocykle 2021
Motocykle 2021

Nowe motocykle na rok 2021

Poznaj najnowszą gamę motocykli Honda.

Honda GL1800 Gold Wing, perfekcja jazdy

PERFEKCJA JAZDY

Cokolwiek chcesz zwiedzić lub zobaczyć, reprezentująca klasę premium Honda Gold Wing zawiezie Cię tam we wspaniałym stylu, pozwalając po drodze cieszyć się przyjemnością turystycznego podróżowania. Jej sześciocylindrowy silnik o pojemności 1833 cm3 ma potężny moment obrotowy, który odpowiednio dozuje w jednym z 4 trybów jazdy. Do silnika pasuje podwozie o znakomitych właściwościach jezdnych, w czym zasługa dwóch wahaczy trójkątnych z przodu, tylnego zawieszenia z układem Pro-Arm i elektronicznej kontroli tłumienia. A 7-calowy ekran TFT, interfejsy łączności Android Auto™ i Apple CarPlay™ oraz ulepszony system audio pomagają utrzymać kontakt ze światem, gdy obok przemykają coraz to nowe krajobrazy.

Poznaj nowy model GL1800 Gold Wing
Honda GL1800 Gold Wing, perfekcja jazdy

SZTUKA LUKSUSOWEGO PODRÓŻOWANIA

Gold Wing Tour nie bez powodu jest flagowym motocyklem Hondy. Oferuje bezkonkurencyjne połączenie osiągów i luksusu dla kierowcy i pasażera w jeździe miejskiej i na otwartych drogach. Niesamowity model Gold Wing ma większe możliwości przewozowe dzięki górnemu kufrowi o pojemności 61 litrów. Wyśmienity komfort uzyskany przez pochylenie oparcia siedzenia pasażera do 23° oraz nowy luksusowy zamszowo-syntetyczny materiał obu siedzeń sprawiają, iż kierowca i pasażer czują się wręcz rozpieszczani. System audio i głośniki są wyższej klasy i emitują doskonały jakościowo, pełen dynamiki dźwięk. Rozwiązaniem zupełnie niespotykanym jest możliwość zamówienia poduszki powietrznej.

Poznaj nowy model Gold Wing Tour

BUNTOWNIK PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Nowoczesny styl „bobber” motocykla Rebel CMX1100 podkreśla jego wyjątkowość.

Również to, co się skrywa pod panelami nadwozia, jest najwyższej klasy. Obdarzony pokładami momentu obrotowego rzędowy dwucylindrowy silnik ma przepustnicę sterowaną elektronicznie, 4 tryby jazdy, system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control) i system kontroli jazdy na jednym kole. Tempomat jest na wyposażeniu standardowym, natomiast opcjonalnie można zamówić sześciobiegową dwusprzęgłową skrzynię biegów. Ten świetnie wyglądający cruiser jest wręcz stworzony do pokonywania zakrętów, o co dbają czterotłoczkowy przedni zacisk hamulcowy mocowany radialnie, przedni widelec typu kartridżowego o średnicy goleni 43 mm oraz amortyzatory typu „piggyback” (ze zbiorniczkiem wyrównawczym).

NA SKRAJU DROGI

Najwyższej klasy miejski eksplorator, potrafiący w jednej chwili zjechać z miejskiego zaułka na terenowy szlak, X-ADV zamienia każdy przejazd w niesamowitą przygodę. A teraz ulepszyliśmy go w każdym calu. Silnik jest jeszcze mocniejszy, a przy tym o 2 kg lżejszy. Nowe nadwozie podkreśla wizerunek solidności i skrywa większą przestrzeń bagażową. Dwa reflektory LED zawierają światła dzienne zapewniające najlepszą widoczność, a 5-calowy ekran TFT ma system głosowego sterowania smartfonem znakomicie ułatwiający interakcje.

X-ADV, na skraju drogi

NC750X

KAŻDY DZIEŃ PRZYNOSI RADOŚĆ

NC750X to motocykl do wszystkiego — za to właśnie użytkownicy go uwielbiają. Ostrzej narysowane i bardziej kompaktowe nadwozie podkreśla indywidualność, a obniżone siedzenie i przeprojektowana szyba ochronna jeszcze poprawiły komfort jazdy. Zwiększona moc silnika — przy masie motocykla niższej o całe 6 kg — zapewnia lepsze przyspieszanie, podczas gdy cztery tryby jazdy pozwalają dostosować osiągi maszyny.

SH350 W CENTRUM UWAGI

W CENTRUM UWAGI

Nowy SH350i stanowi ukoronowanie rodziny SH. Dzięki chłodzonemu cieczą czterozaworowemu silnikowi o większej pojemności osiąga wyższą moc. Stylistyka SH zawsze łączyła piękną formę z funkcjonalnością, ale SH350i osiągnął pod tym względem nowy poziom, integrując w jednej maszynie elegancję, wrażenie obcowania z produktem wysokiej klasy i nowoczesne technologie. Przeprojektowana rama zapewnia łatwość prowadzenia, z której słyną skutery SH, a detale takie jak gniazdo ładowania USB Type-C i kluczyk Smart Key ułatwiają codzienne użytkowanie.

Poznaj nowy model SH350
SH350 W CENTRUM UWAGI

NAJLEPSZY WIDOK NA MIASTO

PCX125 to nie bez powodu jeden z ulubionych skuterów w Europie. Podpowiedź znajduje się w nazwie. Komfort użytkownika na poziomie „X” — stąd PCX — zapewniają pozycja jazdy z wygodnym podparciem ciała, schowek pod siedzeniem mieszczący kask integralny oraz wysoka jakość wykonania wszystkich elementów i detali. A teraz każdy aspekt jeszcze poprawiliśmy. Unowocześniona stylistyka skrywa większą przestrzeń bagażową pod siedzeniem, gniazdo USB Type-C i wygodę obsługi inteligentnym kluczykiem. Całkowicie nowy, chłodzony cieczą czterozaworowy silnik generuje większą moc, a przy tym jest zaskakująco ekonomiczny. Jest również wyposażony w system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control), który utrzymuje przyczepność tylnej opony na każdej nawierzchni. Nowa rama, szersze opony, tylne zawieszenie o dłuższym skoku i układ ABS dbają o maksymalnie płynną i pewną jazdę.

Poznaj nowy model PCX125
SH350 W CENTRUM UWAGI

WYRUSZ NA PODBÓJ MIASTA

Nowa Honda Vision 110 ma wszystko, czego potrzebujesz — i wiele więcej. Nowocześnie i efektownie odświeżona, ma panel wskaźników LCD i obsługę kluczykiem Smart Key. Schowek pod siedzeniem się powiększył, dodano gniazdo ładowania USB Type-C, a gruntownie przeprojektowany silnik eSP (enhanced Smart Power) zużywa 8% mniej paliwa. I choć z pozoru to prosty i podstawowy środek transportu, Vision 110 ma jakość wykonania i funkcje, jakich można oczekiwać po skuterze premium Hondy, dostępne w zaskakująco atrakcyjnej cenie.

Poznaj nowy skuter Vision 110