Close

Neo Sports Café Week

Między 14 a 22 marca odwiedź swój salon Hondy, zamów motocykl z serii Neo Sports Café i uzyskaj 20% rabatu na oryginalne akcesoria Honda.

 • cb1000r

  CB1000R Neo Sports Café

  Nowa uliczna tożsamość

  Sportowy motocykl typu naked, który robi wrażenie. Kompaktowy, ale dobrze zbudowany – wystarczy rzut oka, aby zauważyć, że akcenty z polerowanego metalu odzwierciedlają tradycyjny charakter zrywnego café racera. To potężna bestia, którą idealnie się prowadzi. Jeśli masz w sobie na tyle odwagi, przywitaj się z modelem Honda CB1000R.

  cb650r

  CB650R Neo Sports Café

  Mniej znaczy więcej

  CB650R ma elegancki, opływowy kształt pasujący do Twojego wyrafinowanego miejskiego stylu. Wyjątkowo zwarta, mocna konstrukcja przypomina minimalistyczną stylistykę retro odwzorowaną w modelu CB1000R Neo Sports Café, ale przy mniejszej o 5 kg masie. Zakrzywione linie współgrają tu z ostrymi kątami, a zwieńczeniem całego projektu jest wyjątkowa przednia lampa LED. W motocyklu CB650R mniej oznacza więcej.

  cb300r

  CB300R Neo Sports Café

  Surowa doskonałość

  To idealna maszyna dla młodych motocyklistów poszukujących większego motocykla lub osób, które chcą nabrać doświadczenia i pewności w prowadzeniu jednośladów. Bezkompromisowy wygląd to nie tylko powierzchowne odczucie — położono nacisk na metalowe wykończenia, tak jak w przypadku modelu CB1000R. To twardy zawodnik, który wyśmienicie sprawdzi się zarówno na miejskich ulicach, jak również na otwartych drogach. Czego chcieć więcej?

  cb125r

  CB125R Neo Sports Café

  Lekki i idealny do podboju ulic

  Idealna maszyna dla nowych kierowców — im więcej nim jeździsz, tym pewniej się czujesz. Szczególny nacisk położono na minimalizm, co podkreśla surowy charakter motocykla; kontrastujące metalowe wykończenia i nisko osadzony układ wydechowy przyciagną każde spojrzenie. Model CB125R robi wrażenie w każdej sytuacji i pozwoli odkryć nowe etapy jazdy motocyklem w dobrym stylu.