Close

Skuter czy motocykl?

Odwiedź swojego dealera Hondy i wybierz skuter lub motocykl o pojemności 125 cm³, który do Ciebie najbardziej pasuje.

 • forza125

  FORZA125

  Apetyt na więcej

  Chłodzony cieczą 4-zaworowy silnik zapewnia szybkie przyspieszenie i oszczędność paliwa z zasięgiem 480 km na jednym zbiorniku paliwa oraz wysoką prędkość, a także płynną i szybką jazdę zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach. Układ automatycznego wyłączania silnika sprzyja oszczędności paliwa i zmniejsza emisje, umożliwiając dłuższą jazdę na mniejszej ilości paliwa. Układ wyłącza silnik po 3-sekundowym zatrzymaniu i cicho uruchamia silnik poprzez przekręcenie przepustnicy.

  pcx

  PCX125

  Nowoczesny miejski skuter

  Seria PCX była od zawsze ceniona za oszczędność i funkcjonalność, a obecnie, dzięki unowocześnionej, bardziej sportowej sylwetce, jeszcze mocniej przyciąga uwagę. Pod siedzeniem znajduje się większa przestrzeń bagażowa, mieszcząca kask, natomiast jasne światła LED i nowy wyświetlacz LCD podkreślają wyjątkowy styl skutera. Lżejsze koła o większych, zapewniających lepszą przyczepność oponach doskonale łączą się z przednim hamulcem z układem ABS i zawieszeniem tylnym o dłuższym skoku, zapewniając płynną, pewną jazdę.

  sh125i

  SH125i

  Bezwzględna elegancja

  Żyjesz w mieście, wiemy, że Twoje życie przebiega szybko. Tornado terminów i miejsc, w których musisz być. Musisz nadążać. I dobrze się przy tym bawić. Dzięki swojemu instynktowi i designowi nasz nowy model, SH125i, świetnie się do tego nadaje. Wyprzedza konkurencję dzięki nowoopracowanej, sportowej stylistyce i bardziej ekonomicznemu, czterosuwowemu silnikowi eSP+ wyposażonemu w układ HSTC.

  c125

  Super Cub C125

  Minimalistyczny styl

  Super Cub - najlepiej sprzedający się na świecie motocykl - powraca do Europy. Zachowuje swoje znane, przystępne dla każdego parametry i niepowtarzalną, ponadczasową stylistykę, jednocześnie korzysta z mocy silnika o pojemności 125 cm3, płynnej i cichej półautomatycznej zmiany biegów, wytrzymałego nowego podwozia, zawieszenia o dłuższym skoku, pełnego oświetlenia LED oraz bezkluczykowego systemu Honda (Smart Key).

  cb125r

  CB125R Neo Sports Café

  Lekki i idealny do podboju ulic

  Idealna maszyna dla nowych kierowców — im więcej nim jeździsz, tym pewniej się czujesz. Szczególny nacisk położono na minimalizm, co podkreśla surowy charakter motocykla; kontrastujące metalowe wykończenia i nisko osadzony układ wydechowy przyciagną każde spojrzenie. Model CB125R robi wrażenie w każdej sytuacji i pozwoli odkryć nowe etapy jazdy motocyklem w dobrym stylu.

  cb125f

  CB125F

  Nieustanna zabawa

  Odwiń rolgaz i wyrusz na podbój ulic, a poczujesz, że żyjesz. Bądź szybki. Bądź zwinny. Zachowaj pełną kontrolę. Jednocylindrowy silnik oferuje doskonałe przyspieszenie, które zwiększa poczucie wolności. Możesz jeździć gdziekolwiek i kiedykolwiek. Realizuj swoje marzenia. To jest Twój sposób na podbój miasta. To jest nowa Honda CB125F.

  monkey

  Monkey

  Uśmiech każdego dnia

  Gdy zobaczysz Hondę Monkey po raz pierwszy, z pewnością się uśmiechniesz. Gdy zasiądziesz za kierownicą Hondy Monkey, uśmiech nie będzie znikał z Twojej twarzy. Motocykl bez problemu można spakować na tylny bagażnik kampera. Jego gabaryty sprawiają, że przeciska się przez gąszcz miejskich korków z dziecinną zwinnością. Jednak Monkey to przede wszystkim radość z prowadzenia jednośladu. O to właśnie chodzi w jeździe motocyklem.

  msx

  MSX

  Agresywny styl streetfightera

  Modernizacje wprowadzone w modelu dodają mu agresywnego, sportowego stylu streetfightera. Model MSX125 to po części mini-bike, a po części motocykl, który został wyposażony w sprawdzony i wydajny silnik z wtryskiem paliwa o pojemności 125 cm3, zapewniający płynne dostarczanie mocy.