Close

NOWY FORZA 125

APETYT NA WIĘCEJ

KORZYSTAJ Z ŻYCIA

SCHOWEK POD SIEDZENIEM

Miejsce na 2 kaski

logo Forza

„Bardziej” pod każdym względem

Wyższe osiągi. Bardziej stylowy. Bardziej praktyczny. Więcej technologii. Wszystko w jednym sportowym skuterze klasy GT.

Więcej mocy

Chłodzony cieczą 4-zaworowy silnik zapewnia szybkie przyspieszenie i oszczędność paliwa z zasięgiem 480 km na jednym zbiorniku paliwa oraz wysoką prędkość, a także płynną i szybką jazdę zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach. Układ automatycznego wyłączania silnika sprzyja oszczędności paliwa i zmniejsza emisje, umożliwiając dłuższą jazdę na mniejszej ilości paliwa. Układ wyłącza silnik po 3-sekundowym zatrzymaniu i cicho uruchamia silnik poprzez przekręcenie przepustnicy.

Forza 125, pochylenie, widok z prawej strony z przodu
Forza 125, pochylenie, widok z prawej strony z tyłu
Forza 125, przód
Forza 125, lewa strona

WYŻSZA FUNKCJONALNOŚĆ

Forza 125, pochylenie, widok z lewej strony z przodu

Podwozie nadaje się doskonale zarówno do jazdy miejskiej, jak i po autostradzie, podczas gdy nowe opony Michelin™ i system ABS firmy Honda zapewniają dodatkowy poziom zaufania. Wszystko to w eleganckim i dynamicznym nadwoziu z reflektorem LED i tylnym światłem pozycyjnym LED, a także z innymi inteligentnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, takimi jak regulowana elektrycznie w sposób ciągły szyba przednia. Dodatkowo pod siedzeniem można przechowywać dwa pełnowymiarowe kaski. Schowek może być podzielony na miejsce na kask i/lub akcesoria przeciwdeszczowe oraz torby rozmiaru A4. Dostępny jest opcjonalny kufer górny Smart o pojemności 45 litrów. Istnieje możliwość sterowania nim za pomocą kluczyka Smart key.

Forza 125, lewa strona
Forza 125, tylna górna obudowa