Close

PCX125

Nowoczesny miejski skuter

Czas jest Twoim sprzymierzeńcem

Przewiń

Logo motocykla Honda PCX125.

Popularny na całym świecie

Nowa sportowa sylwetka, większa moc i niezwykle niskie zużycie paliwa — łatwo zrozumieć, dlaczego ten stylowy skuter nadaje się idealnie do jazdy po mieście.

Przyjemność z jazdy

Nieustannie doskonalimy nasz najpopularniejszy skuter o pojemności silnika 125 cm3.

Seria PCX była od zawsze ceniona za oszczędność i funkcjonalność, a obecnie, dzięki unowocześnionej, bardziej sportowej sylwetce, jeszcze mocniej przyciąga uwagę. Pod siedzeniem znajduje się większa przestrzeń bagażowa, mieszcząca kask, natomiast jasne światła LED i nowy wyświetlacz LCD podkreślają wyjątkowy styl skutera. Lżejsze koła o większych, zapewniających lepszą przyczepność oponach doskonale łączą się z przednim hamulcem z układem ABS i zawieszeniem tylnym o dłuższym skoku, zapewniając płynną, pewną jazdę.

Zbliżenie na światła przednie modelu Honda PCX125.
Zbliżenie na kierownicę modelu Honda PCX125.
Widok przedstawiający model Honda PCX125 z przodu, na ulicy.
Zbliżenie na tylną część modelu Honda PCX125.

Swoboda na drodze

Idealny towarzysz w zatłoczonym mieście.

Prowadzisz aktywny tryb życia i chcesz przemieszczać się jak najszybciej. Model PCX jest na to gotowy. Koniec z czekaniem na drogie taksówki czy spóźniające się środki publicznego transportu — po prostu naciśnij przycisk i ruszaj. Smukły, dynamiczny i kompaktowy skuter z łatwością pokonuje miejskie korki, dowożąc kierowcę do celu podróży w świetnym stylu — i na czas.

Model PCX125 podczas jazdy w mieście

Szczegóły mają znaczenie

Przyjrzyj się bliżej detalom, które czynią z modelu PCX ulubieńca.

Szczegóły mają znaczenie

Przyjrzyj się bliżej detalom, które czynią z modelu PCX ulubieńca.

Przyszłość na wyciągnięcie ręki

Płynne przyspieszanie podczas jazdy miejskiej.

Widok przedstawiający model Honda PCX125 z tyłu.

Wyposażony w technologie redukujące współczynnik tarcia, niezawodny silnik o pojemności 125 cm3 zapewnia teraz większą moc wyjściową i niższe zużycie paliwa.

Model ten wyposażono nie tylko w mocniejszy silnik o pojemności 125 cm3, ale również w zmodyfikowaną skrzynię biegów V-Matic, oferującą poszerzony zakres przełożeń. Zapewnia ona płynne przyspieszenie w niskim zakresie prędkości, nabierające mocy wraz z osiąganiem średnich i wysokich prędkości.

Prowadzenie i kontrola

Model PCX zbudowano na całkowicie nowej, lżejszej, stalowej, rurowej ramie kołyskowej. Umożliwiło to zastosowanie w skuterze PCX mniejszego rozstawu osi, co zwiększa możliwości manewrowania. Wprowadziliśmy również istotne zmiany dotyczące tylnego zawieszenia. Dzięki zastąpieniu dwustopniowych sprężyn nowymi trzystopniowymi o zwiększonym skoku oferujemy kierowcy płynną i wygodniejszą jazdę nawet na wyboistych miejskich drogach.

Zbliżenie ukazujące moment obrotowy modelu Honda PCX125.

Legendarny model z doskonałym przyspieszeniem i wysokim momentem obrotowym, ruszający szybko ze startu.

Widok boczny przedstawiający model Honda PCX125 z kierowcą, na ulicy.

Sportowy wygląd podkreślający wyjątkowe osiągi skuterów z serii PCX.