Close

Honda SH125i

Zawsze do przodu

Pełna gotowość

Stop

Logo produktu

Perfekcyjne połączenia

Komfort, wygoda i oszczędność w połączeniu z dobrymi osiągami pozwalają zwinnie i szybko pokonywać miejskie ulice. Model SH125i jest gotowy do jazdy.

Styl w ruchu

Zgrabna sylwetka jednego z najbardziej popularnych skuterów w Europie naprawdę przyciąga uwagę.

Opływowa linia nadwozia sprawia, że na model SH125i patrzy się z przyjemnością — podobnie się też na nim jeździ. Naturalna pozycja jazdy oraz doskonałe zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi sprawiają, że skuter jest gotowy na wszelkie miejskie wyzwania.

Sprawdzone rozwiązania

Skutery na dużych kołach łączą przyjemność, wysoki komfort, wyższy poziom kontroli, zaawansowane technologie stosowane w silnikach i niskie zużycie paliwa, aby jazda sprawiała więcej przyjemności.

Logo SH125
Uśmiechnięta kobieta siedząca na motocyklu
Mężczyzna jadący sam na motocyklu
Przód motocykla

Zwrotny zawodnik

Cicho przechodzi przez cały zakres obrotów po przechyleniu nadgarstka.

Mężczyzna jadący na motocyklu przez tunel

Akcesoria w postaci przedniej szyby i górnego kufra zapewniają jeszcze większe zabezpieczenie i możliwości przewożenia bagażu.

Szybki i wydajny

Silnik z wtryskiem PGM-FI płynnie zwiększa moc do średniego poziomu i generuje duży moment obrotowy, co bardzo często przydaje się podczas ruszania i przyspieszania w warunkach miejskich. Model ten ma pierwszorzędną opinię odnośnie oszczędności paliwa, którą podkreślają zgodność z normą EURO4 oraz technologie redukujące współczynnik tarcia. Dzięki temu jest to jeden z najbardziej ekonomicznych skuterów.

Prowadzenie jak po sznurku

Podwozie z dolną belką nośną jest wyjątkowo wytrzymałe i wykonane z rur stalowych o dużej wytrzymałości na rozciąganie. Przedni widelec o skoku 33 mm i tylne amortyzatory z 5-stopniową regulacją napięcia wstępnego zapewniają doskonałe wrażenia z jazdy — nawet podczas jazdy z pasażerem.

Zdjęcie z boku 2 modeli jadących na motocyklu przez tunel

Uchwyty i oparcia na nogi umożliwiają pasażerowi przyjęcie odprężonej i wygodnej pozycji podczas jazdy.

Zdjęcie kierownicy

Funkcja Start/Stop, aktywowana za pomocą przycisku na kierownicy, automatycznie wyłącza silnik po trzech sekundach pracy na biegu jałowym oraz natychmiastowo go uruchamia w momencie przekręcenia manetki przepustnicy.