Close

CB125R Neo Sports Café

Lekki i idealny do podboju ulic

Zacznij od nakeda

Przewiń

Logo motocykli Hondy.

Uwolnij wyobraźnię

Rozpocznij przygodę z jednośladami od tego całkowicie nowego, atrakcyjnego motocykla miejskiego, który jest równie zadziorny jak większe modele.

Zastrzyk adrenaliny

Znakomite osiągi w połączeniu z agresywnym wyglądem.

Dzięki aluminiowej osłonie chłodnicy, ściśle przylegającej osłonie miski olejowej oraz silnikowi pokrytemu czarnym lakierem ten motocykl dla początkujących kierowców to bezkompromisowy krewny modelu CB1000R, który robi doskonałe wrażenie. Nową ramę rurową ze stali i mocne, 41-milimetrowe odwrócone widelce przednie dopełnia nowoczesny zestaw wskaźników LCD. Z kolei reflektor, światło tylne oraz kierunkowskazy są wykonane w technologii LED, co przekłada się na doskonałe oświetlenie drogi.

Honda CB125R Neo Sports Café — zbliżenie na reflektor.
Honda CB125R Neo Sports Café — zbliżenie na wyświetlacz LED.
Honda CB125R Neo Sports Café — widok na zaparkowany motocykl z boku.
Honda CB125R Neo Sports Café — zbliżenie na przednie koło.

Poczuj wolność

Mały motocykl, który sprawia wiele radości.

Idealna maszyna dla nowych kierowców — im więcej nim jeździsz, tym pewniej się czujesz. Szczególny nacisk położono na minimalizm, co podkreśla surowy charakter motocykla; kontrastujące metalowe wykończenia i nisko osadzony układ wydechowy przyciagną każde spojrzenie. Model CB125R robi wrażenie w każdej sytuacji i pozwoli odkryć nowe etapy jazdy motocyklem w dobrym stylu.

Honda CB125R Neo Sports Café — widok z przodu pod kątem z kierowcą stojącym przed magazynem.

Zjawiskowy wygląd

Wyjątkowość modelu CB125R Neo Sports Café to zasługa wielu imponujących rozwiązań — przyjrzyj się im bliżej.

Zjawiskowy wygląd

Wyjątkowość modelu CB125R Neo Sports Café to zasługa wielu imponujących rozwiązań — przyjrzyj się im bliżej.

Dynamiczna i zwinna

Honda CB125R jest gotowa do jazdy w każdej chwili.

Dwuzaworowy silnik SOHC chłodzony cieczą o pojemności 124,7 cm3 znany z modelu CB125R generuje moc maksymalną o wartości 13,3 KM (9,8 kW) przy 10 000 obr./min oraz moment obrotowy na poziomie 10,4 Nm przy 8000 obr./min — to recepta na radość z jazdy. Pomimo niewielkich rozmiarów motocykla, jest on solidny i stabilny. Ponadto układ wtrysku paliwa PGM-FI zapewnia niezwykle szybką reakcję silnika na otwarcie przepustnicy.

Podwozie i napęd

Ramę rurową oraz wahacz wykonano ze stali tłoczonej i pokryto czarnym lakierem. Ten mroczny wygląd leży u podstaw zwinności i znakomitych właściwości jezdnych modelu CB125R.  Dzięki 41-milimetrowym odwróconym widelcom pewnie pokonasz każdy zakręt — nawet, jeśli jest ciasny lub o nierównej nawierzchni.

Honda CB125R Neo Sports Café — widok z przodu pod kątem, kierowca trzymający kierownicę, magazyn w tle.

W najdrobniejszych szczegółach model CB125R ma całkowicie nową, miejską tożsamość; witamy w świecie stylowych motocykli Neo Sport Café marki Honda.

Honda CB125R Neo Sports Café — widok z tyłu podczas jazdy na drodze.

Model CB125R zapewnia znakomite przyspieszenie z miejsca — 6-biegowa skrzynia biegów doskonale dopełnia wysoki moment obrotowy w niskim i średnim zakresie obrotów generowany przez jednocylindrowy silnik. Prędkość 80 km/h jest osiągana w 11,4 sekundy.