Close
Zamknij

CB300R Neo Sports Café

Mroczny naked

Czysta adrenalina

Przewiń

Logo motocykli Honda.

Bezpośredni kontakt z motocyklem

Wyróżniający się, zwinny motocykl miejski, który zapewnia tę samą zadziorność i minimalistyczny styl znany z modelu CB1000R Neo Café Racer.

Buntownik w stylu retro

Nie da się ukryć jego surowego temperamentu.

To agresywny, odważny nowy styl, który kontrastuje z owiewkami chłodnicy ze szczotkowanego aluminium, silnikiem pokrytym czarnym lakierem oraz nisko osadzonym tłumikiem skierowanym ku górze. Zupełnie nowa rama rurowa ze stali i mocne, 41-milimetrowe odwrócone widelce przednie zapewniają doskonałe właściwości jezdne oraz przyjemność prowadzenia. Z kolei reflektor, światło tylne i kierunkowskazy są wykonane w technologii LED — ten motocykl jest widoczny i wyróżnia się wszędzie.

Honda CB300R Neo Sports Café — zbliżenie na koło.
Honda CB300R Neo Sports Café — zbliżenie na owiewkę.
Honda CB300R Neo Sports Café — widok na zaparkowany motocykl z boku.
Honda CB300R Neo Sports Café — zbliżenie na wyłącznik zapłonu.

Surowy charakter

Model CB300R daje radość z jazdy, jest ekonomiczny, łatwy w prowadzeniu i utrzymaniu.

To idealna maszyna dla młodych motocyklistów poszukujących większego motocykla lub osób, które chcą nabrać doświadczenia i pewności w prowadzeniu jednośladów. Bezkompromisowy wygląd to nie tylko powierzchowne odczucie — położono nacisk na metalowe wykończenia, tak jak w przypadku modelu CB1000R. To twardy zawodnik, który wyśmienicie sprawdzi się zarówno na miejskich ulicach, jak również na otwartych drogach. Czego chcieć więcej?

Honda CB300R Neo Sports Café — widok z przodu pod kątem, zbliżenie podczas jazdy po ulicy.

Przyjrzyj się detalom

Model CB300R to połączenie wielu imponujących rozwiązań konstrukcyjnych — przyjrzyj się im z bliska.

Przyjrzyj się detalom

Model CB300R to połączenie wielu imponujących rozwiązań konstrukcyjnych — przyjrzyj się im z bliska.

Szybkość i moc

Maszyna z niewielkim silnikiem, która potrafi dostarczyć emocje.

Kompaktowa jednostka napędowa o pojemności 286 cm3 szybko wkręca się na obroty i generuje moc o wartości 31,4 KM (23,1 kW) przy 8500 obr./min oraz moment obrotowy na poziomie 27,9 Nm przy 7500 obr./min — zastrzyk adrenaliny poczujesz już przy samym ruszeniu. Lepiej dobrze się trzymaj — gdy trafisz na zachęcający, otwarty odcinek drogi, motocykl wyposażony w 6-biegową skrzynię biegów pokona dystans 200 m w zaledwie 9,2 sekundy.

Solidna rama

Pomimo zapożyczenia niektórych elementów z motocykla CB1000R rama rurowa modelu CB300R ma własną unikatową konstrukcję ze stali tłoczonej. Surowy wygląd idzie w parze z idealnym prowadzeniem; możesz pewnie pochylić motocykl w długim, szybkim łuku lub sprawnie zawrócić model CB300R w ciasnym, miejskim zakręcie.

Honda CB300R Neo Sports Café — widok z przodu pod kątem, białe tło.

Dzięki surowej i odważnej stylistyce model CB300R tworzy nową klasę motocykli miejskich.

Honda CB300R Neo Sports Café — widok z boku podczas jazdy na drodze.

Ekonomiczny, jednocylindrowy silnik z układem wtrysku paliwa PGM-FI w modelu CB300R zapewnia płynny przyrost mocy podczas jazdy w mieście oraz ekscytujące osiągi, gdy zdecydujesz się na wypad poza miasto.