Zamknij

CBR500R

Bez ograniczeń

Model CBR500R jest wyposażony w niezawodny, dwucylindrowy rzędowy silnik o pojemności 500 cm3 — teraz w połączeniu z agresywną stylistyką nadwozia i zwiększonymi osiągami zapewnia dodatkową dawkę adrenaliny i wyścigowych emocji. A co więcej, możesz go poprowadzić mając jedynie prawo jazdy kategorii A2.

Przewiń

Infused with sports performance

CBR500R

Modified aerodynamics, race-tuned power – the CBR500R takes its engine class to the next level.

CBR500R na pustym tle

Prawo jazdy

A2

Co to oznacza

Dostępny w

3

różnych kolorach

Zobacz wszystkie

Potrzebujesz podpowiedzi?

Wyścigowe dziedzictwo

Honda CBR500R odziedziczyła agresywną stylistykę i emocjonujące osiągi po modelu Fireblade.

Dzięki temu nadwozie modelu CBR500R zawiera agresywne linie wyróżniające się na drodze oraz ulepszone elementy aerodynamiczne. Jednak nie chodzi wyłącznie o wygląd — rzędowy, dwucylindrowy silnik chłodzony cieczą o pojemności 500 cm3 został zmodyfikowany, aby generować stały przypływ mocy, skrzynia biegów ma bardziej sportowe przełożenia, a zawieszenia zostało utwardzone w celu zwiększenia zwrotności i wyczucia drogi.

CB5R00R w trakcie pokonywania zakrętu

Zawładnij drogą

Posiadacze prawa jazdy kategorii A2 poczują dreszcz emocji przesiadając się na Hondę CBR500R.

Przód CBR500R

Model CBR500R dorównuje osiągami i prezencją większym motocyklom, przez co stanowi atrakcyjną alternatywę dla motocyklistów szukających mocnych wrażeń za niewielką cenę. Motocykl zapewnia sportowe wrażenia z jazdy i jest wyposażony w nowoczesne rozwiązania, gwarantującym świetne wyczucie drogi.

Przemierzaj bezkresne tereny

Wyprofilowane, opływowe nadwozie modelu CBR500R nie tylko przyciąga wzrok, ale ułatwia również swobodne poruszanie się w ruchu miejskim. Agresywną stylistykę uwydatniają nowe osłony boczne i zbiornik paliwa o większej pojemności — dzięki temu możesz podróżować jeszcze dalej.

Pochylone zdjęcie z boku modelu CBR500R
CBR500R w trakcie pokonywania zakrętu

Pokaż, na co Cię stać

Wybierz jeden z sześciu schematów kolorystycznych modelu CBR500R.

Millennium Red, Ross White, Mat Gunpowder Black Metallic, Lemon Ice Yellow, Pearl Metalloid White, Graphite Black — każdy ze schematów kolorystycznych nadwozia modelu CBR500R zawiera nadkola w kolorze nadwozia, naklejki na kołach oraz opcjonalne, doklejane paski, które podkreślają wyścigowy wygląd maszyny. To wszystko w połączeniu z wytrzymałą osłoną silnika pokrytą brązem sprawia, że model CBR500R przykuwa uwagę.

Model CBR500R w kolorze Ice Yellow z profilu
Osłona silnika pokryta brązem w modelu CBR500R

Widoczna moc

Opływowe nadwozie modelu CBR500R ujawnia osłonę silnika pokrytą brązem.

Motocykle drogowe inspirowane wyścigami

Motocyklista w pomarańczowym kombinezonie wyścigowym

Wyścig, rywalizacja i sukces — zespół MotoGP bezustannie pracuje nad tworzeniem i testowaniem nowych technologii wyścigowych.

Od modelu Fireblade po CBR300 — wykorzystujemy cenną technologię wyścigową w motocyklach do jazdy po drogach publicznych. Dlatego podczas porannych dojazdów do pracy lub weekendowej przejażdżki możesz poczuć korzyści płynące z rewolucyjnych rozwiązań inżynierów MotoGP, które pomagają wygrywać wyścigi najlepszym kierowcom na świecie.

CBR500R w trakcie pokonywania zakrętu