Close
Zamknij

Honda GL1800 Gold Wing

Tour w nowej odsłonie

Wspaniały dźwięk

Poza horyzontem

Przewiń

Logo produktu Honda Gold Wing.

Bezkonkurencyjny tourer.

Teraz dzięki nowemu, smuklejszemu kształtowi i lżejszej konstrukcji najsłynniejszy dwukołowy cruiser wkracza w nową erę.

Najwyższa klasa

Pięknie wykończona, smukła konstrukcja, która jest czymś więcej niż tylko motocyklem.

Przedstawiamy nowy model GL1800 Gold Wing marki Honda; został zaprojektowany na nowo i zyskał nowe podwozie, silnik i układ zawieszenia — niczego nie przeoczono. Oprócz znacznego obniżenia masy wyposażono go w 4 tryby jazdy, dwusprzęgłową skrzynię biegów DCT, elektronicznie sterowaną przepustnicę i wiele innych nowatorskich funkcji. Ten flagowy motocykl marki Honda wciąż nie ma sobie równych pod względem poczucia luksusu i komfortu podczas jazdy — czy to w mieście, czy w długich trasach.

(Ilustracje mogą nie przedstawiać europejskich modeli).

Honda Gold Wing — zbliżenie na zegary.
Honda Gold Wing — zbliżenie na logo.
Honda Gold Wing — zdjęcie z tyłu pod kątem w lesie.
Honda Gold Wing — zbliżenie na silnik.

Czas ruszać

Przygotuj się do drogi.

Lepiej miej przy sobie paszport, ponieważ to jest motocykl, który nie tylko rozpoczyna nową erę podróżowania długodystansowego, lecz także daje zupełnie nowe spojrzenie na świat. Poczuj przynależność do natury podczas jazdy w terenie — podróży, której nie zechcesz kończyć.

Istnieją na to trzy sposoby: elegancki GL1800 Gold Wing, GL1800 Gold Wing Tour z kufrem górnym oraz GL1800 Gold Wing Tour z dwusprzęgłową skrzynią biegów DCT i poduszką powietrzną.

Honda Gold Wing — zdjęcie z przodu pod kątem na tle kontenerów.

Przyjrzyj się bliżej

Z fantastycznym wyglądem oraz najnowocześniejszymi funkcjonalnościami - nowy Gold Wing poruszy Cię nawet bez wsiadania na niego.

Przyjrzyj się bliżej

Z fantastycznym wyglądem oraz najnowocześniejszymi funkcjonalnościami - nowy Gold Wing poruszy Cię nawet bez wsiadania na niego.

Moc porównywalna do turbiny

Tourer marki Honda z doskonałym, 6-cylindrowym silnikiem obiera zupełnie nowy kierunek.

Honda Gold Wing — zdjęcie z boku.

Zupełnie odmieniona; nowa Honda Gold Wing z elegancką, smukłą linią nadwozia zrobi wrażenie wszędzie tam, gdzie się wybierzesz.

Choć teraz silnik wyposażono w 4 zawory na cylinder i głowice Unicam, to dźwięk i wrażenie, jakie tworzy Honda Gold Wing, są niezmiennie wyjątkowe. Ponadto silnik przesunięto do przodu podwozia, aby zapewnić lepszą równowagę i wyczucie silnika podczas jazdy. Szybkie przyspieszanie przy niskiej prędkości obrotowej i wyjątkowy układ wydechowy daje poczucie wolności poza granicami miasta.

Płynna jazda

Zupełnie nowa, lżejsza rama odlewana z aluminium o wyjątkowym zawieszeniu przednim z podwójnym wahaczem zapewnia niezwykle płynną jazdę. Z tyłu znajduje się innowacyjny wahacz Pro-Arm połączony z układem Pro-Link marki Honda, który obraca się na wahaczu, zapewniając większą wytrzymałość i wyższy poziom komfortu dla kierowcy i pasażera.

Honda Gold Wing — zdjęcie z przodu pod kątem w plenerze.
Honda Gold Wing — zdjęcie z tyłu pod kątem w plenerze.

Choć motocykl wyposażono w silnik, który dzięki różnym trybom jazdy doskonale można dostosować do codziennej jazdy po mieście, to nie ma wątpliwości, że modele Gold Wing są stworzone do długich tras i wycieczek.