Nowoczesny układ

Wnętrze CR-V jest wyszukane i nowoczesne. Uporządkowana deska rozdzielcza pozwala uzyskać szersze pole widzenia w trakcie jazdy, a ekran systemu informacyjno-rozrywkowego, przyciski oraz pozostałe elementy sterujące umieszczono w zasięgu rąk kierowcy.

Widok pod kątem na wnętrze hybrydowego SUVa Honda CR-V.

Pomysłowe schowki

Pod dużym centralnym podłokietnikiem mieści się schowek o przepastnej pojemności 9 litrów, w którym bez problemu można schować wszystkie cenne rzeczy przed wzrokiem ciekawskich. Obok tacy ładowarki bezprzewodowej na konsoli środkowej przewidziano również miejsce na dodatkowe urządzenie, więc pasażer może tam umieścić swojego smartfona.

Zbliżenie na wnętrze hybrydowej Hondy CR-V w celu wyeksponowania schowka pod podłokietnikiem.

Podgrzewane przednie i tylne fotele

Przednie fotele pewnie stabilizują ciało, są w całości tapicerowane skórą, a w najwyższych wersjach wyposażenia mają funkcje chłodzenia i ogrzewania. W takich warunkach dojedziesz na miejsce w pełnym komforcie przy każdej pogodzie. W topowych wersjach również tylne fotele są ogrzewane.

Zbliżenie na podgrzewane przednie fotele i elementy sterowania podgrzewaniem foteli.

Podgrzewana kierownica pokryta skórą

W mroźne zimowe poranki bardzo przyjemnie jest dotknąć luksusowej skóry na podgrzewanej kierownicy. Opcja dostępna w wybranych wersjach wyposażenia.

Zbliżenie na podgrzewaną skórzaną kierownicę w hybrydowej Hondzie CR-V.

Rozkładane i przesuwane tylne siedzenia

Tylne siedzenia rozkładają się i przesuwają niemal w takim samym zakresie, jak przednie, zapewniając siedzącym tam pasażerom znakomity komfort i mnóstwo przestrzeni na nogi — oraz możliwość dynamicznego regulowania wielkości przestrzeni bagażowej.

Tył hybrydowej Hondy CR-V ze złożonymi tylnymi siedzeniami i psem siedzącym w bagażniku.

Elastyczna przestrzeń bagażowa

Przy rozłożonych siedzeniach bagażnik Hondy CR-V e:PHEV ma pojemność 617 litrów. Natomiast po złożeniu siedzeń rośnie aż do 1710 l, czyniąc z samochodu niemal półciężarówkę. Niski próg załadunku ułatwia wkładanie i wyjmowanie ciężkich przedmiotów. Dodatkową wszechstronność zagospodarowania wnętrza zapewniają funkcje przesuwania kanapy oraz składania jej oparcia w proporcjach 60/40.

Widok z tyłu na hybrydową Hondę CR-V z psem i modelem siedzącymi w bagażniku.

Łatwy dostęp do mocowań ISO FIX

Mocowania ISO FIX (I-SIZE) są łatwo dostępne na wszystkich miejscach tylnego siedzenia, a ilość miejsca bez problemu pozwala na zamontowanie fotelików ustawionych przodem i tyłem do kierunku jazdy. Możesz mieć pewność, że dzieci zawsze będą podróżowały komfortowo i bezpiecznie.

Zbliżenie na mocowania ISO FIX w hybrydowej Hondzie CR-V.

Odkryj wnętrze Hondy CR-V

Poznaj wysoką jakość i wyrafinowane wnętrze, wypełnione najnowszą technologią.

Zamknij

Zbliżenie na ekran we wnętrzu hybrydowej Hondy CR-V.