Wyświetlacz head-up

W wyższych wersjach wyposażenia Hondy CR-V na przedniej szybie jest wyświetlany wyświetlacz head up, który pozwala obserwować wszystkie najważniejsze informacje o jeździe bez odrywania wzroku od drogi. Elementy sterujące na wielofunkcyjnej kierownicy umożliwiają dostosowywanie jasności i zakresu wyświetlanych danych.

Zbliżenie na wyświetlacz head up w hybrydowej Hondzie CR-V.

Cyfrowy wyświetlacz kierowcy

Każda wersja ma w standardzie 10,2-calowy ekran umieszczony za kierownicą. Elementy sterujące na wielofunkcyjnej kierownicy umożliwiają dostosowywanie zakresu wyświetlanych informacji.

Zbliżenie na cyfrowy ekran kierowcy w hybrydowej Hondzie CR-V.

Pokrywa bagażnika sterowana elektrycznie

Elektryczne sterowanie pokrywą bagażnika ogromnie ułatwia wkładanie i wyjmowanie przedmiotów z ogromnego bagażnika Hondy CR-V. Aby ją otworzyć bez używania rąk, można nacisnąć przycisk na pilocie albo przesunąć stopą pod zderzakiem. Dodatkowo naciśnięciem przycisku można aktywować funkcję walk away close, która spowoduje zamknięcie i zatrzaśnięcie pokrywy, gdy tylko zaczniesz odchodzić od samochodu. Dla większej wygody reguluje się również wysokość otwierania pokrywy, tak aby z jednej strony nie sięgać za wysoko, a z drugiej nie ryzykować uderzeniem głową.

Widok z tyłu na hybrydową Hondę CR-V z psem i modelem siedzącymi w bagażniku.

System informacyjno-rozrywkowy

Umieszczony centralnie 9-calowy dotykowy ekran systemu Honda CONNECT sprawnie pokazuje wszystkie aplikacje ze smartfona połączonego za pomocą interfejsu Apple CarPlay lub Android Auto. Dostępny jest również system nawigacji z opcjami pomagającymi oszczędzać paliwo.

Zbliżenie na system informacyjno-rozrywkowy w hybrydowej Hondzie CR-V.

Funkcje wspomagające parkowanie

Czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz kamera cofania są na wyposażeniu już w standardzie, dzięki czemu parkowanie każdą Hondą CR-V jest łatwe i wygodne. Załączenie biegu wstecznego natychmiast przywołuje do życia 9-calowy systemu informacyjno-rozrywkowego, na którym można wybierać różne szerokokątne widoki do tyłu oraz widok z góry na obszar bezpośrednio za samochodem.

Hybrydowa Honda CR-V Plug-In ma również asystenta parkowania Honda, który potrafi wykryć najbliższe wolne miejsce parkingowe i samodzielnie zaparkować samochód.

Zbliżenie na czujniki parkowania w hybrydowej Hondzie CR-V.

Dźwięk przestrzenny

Wysokiej klasy system audio BOSE z 12 głośnikami, montowany w wybranych wersjach, zapewnia krystalicznie czysty dźwięk niezależnie od warunków dokoła.

Zbliżenie na głośniki Bose w hybrydowej Hondzie CR-V.

Bezprzewodowe ładowanie telefonu

Standardowym elementem wyposażenia jest panel ładowarki bezprzewodowej umieszczony w konsoli środkowej, aby wyeliminować możliwość rozładowania się baterii w telefonie. W razie potrzeby urządzenia można ładować również z najnowszych portów USB-C z przodu i z tyłu kabiny.

Zbliżenie na ładowarkę bezprzewodową w hybrydowej Hondzie CR-V.

System bezkluczykowego dostępu i rozruchu

Wystarczy mieć w kieszeni lub torebce inteligentny kluczyk, a CR-V odblokuje wszystkie zamki z chwilą pociągnięcia za klamkę. Z kolei jednym naciśnięciem przycisku uruchomisz zapłon i możesz ruszać swoją CR-V w drogę.

Widok z boku na hybrydową Hondę CR-V z modelem.

System kamer Multi-View

System kamer Multi-View (dostępny w wybranych wersjach wyposażenia) wykorzystuje cały szereg kamer zamontowanych wokół pojazdu. Dzięki nim podczas wjeżdżania i wyjeżdżania z ciasnych miejsc może na ekranie systemu Honda CONNECT pokazywać kompletny, wyraźny obraz sytuacji z każdej strony pojazdu.

Zbliżenie na system kamer Multi-View w hybrydowej Hondzie CR-V.

Zdalna łączność (tylko w wersjach Plug-In)

Aplikacja My Honda+ pozwala zachować pełną łączność z Hondą CR-V, będąc nawet daleko od samochodu. Zapomniałeś, gdzie zaparkowałeś? Aplikacja Cię tam doprowadzi. W oknie aplikacji możesz sprawdzać ilość paliwa czy stan naładowania akumulatora, a dwukrotnym kliknięciem zamkniesz wszystkie szyby i zamki drzwi. Przed wyruszeniem w drogę możesz wcześniej aktywować układ klimatyzacji w samochodzie i nastawić żądaną temperaturę, tak aby po wejściu do kabiny powitała Cię idealna atmosfera.

Zbliżenie na modela używającego aplikacji My Honda+.
Widok z przodu z boku na hybrydową Hondę CR-V w górskim krajobrazie.

Bezpieczeństwo