Stylistyka

Inteligentny i dopracowany rodzinny SUV. Stylistyka Hondy e:Ny1 łączy dynamikę z funkcjonalnością. Prosty, pozbawiony kraty wlotu powietrza przód, smukłe reflektory, jednolity pas tylnych świateł LED oraz sekwencyjne kierunkowskazy nadają nowej Hondzie e:Ny1 wyjątkowego, wyrafinowanego charakteru.

Model stojący obok oświetlonego tyłu Hondy e:Ny1 w nocy.

Ukryte gniazdo ładowania

Panel z przodu samochodu chowa się, odsłaniając gniazdo ładowania umieszczone w sposób ułatwiający dostęp. Panel można otworzyć ręcznie poprzez naciśnięcie przycisku albo za pomocą inteligentnego klucza.

Zbliżenie na ukryte gniazdo ładowania w Hondzie e:Ny1.

Nowy emblemat H

Biały emblemat H, Hondy na kierownicy oraz aluminiowe felgi o wzorze podkreślającym elektryczną przyszłość Hondy wyróżniają model e:Ny1 z tłumu innych pojazdów. Z tyłu tradycyjny emblemat został zastąpiony nowym logo Hondy.

Zbliżenie na zaparkowaną Hondę e:Ny1 zwróconą przodem.

Funkcje wspomagające parkowanie

Czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz kamera cofania są na wyposażeniu już w standardzie, dzięki czemu parkowanie SUVem e:Ny1 jest łatwe i wygodne. Topowe wersje są wyposażone w system automatycznego parkowania Honda, który potrafi wykryć najbliższe wolne miejsce parkingowe i sam zaparkować samochód.

Zaparkowana Honda e:Ny1 zwrócona tyłem z mężczyzną przechodzącym obok.

Poznaj cechy wyglądu zewnętrznego Hondy e:Ny1

Przyjrzyj się bliżej stylistyce coupe i eleganckim liniom Hondy e:Ny1.

Zamknij

Oświetlone wnętrze Hondy e:Ny1 w nocy z modelem stojącym za oknem.