Panoramiczny szklany dach

Przestronność wnętrza jest podkreślona dużym i panoramicznym szklanym dachem, który wpuszcza do środka mnóstwo światła słonecznego tworzącego przyjemniejszą atmosferę dla kierowcy i pasażerów.

Dziecko leżące na tylnym siedzeniu z matką stojącą przy oknie Hondy e:Ny1.

Uporządkowana deska rozdzielcza

Wewnątrz Hondy e:Ny1 schludnie zaprojektowany, płaski zestaw wskaźników zapewnia z jednej strony bardzo szerokie pole widzenia, a z drugiej dostęp do wszystkich najważniejszych elementów sterujących w zasięgu ręki.

Widok na całą deskę rozdzielczą w kabinie z kobietą widoczną przez przednią szybę.

Konstrukcja siedzeń

Podróżowanie na ergonomicznie zaprojektowanych fotelach nie męczy nawet podczas długiej jazdy. Zależnie od modelu tapicerka jest wykonana z jasnoszarej lub czarnej ekologicznej skóry syntetycznej. Ma pięknie wykonane pikowanie tworzące dynamiczny wzór, kontrastowe detale i niebieskie akcentowe przeszycia. Fotel kierowcy ma elektryczną regulację w 8-kierunkach, pozwalając zająć zawsze najbardziej wygodną pozycję.

Zbliżenie na funkcję rozkładania fotela w Hondzie e:Ny1.

Oświetlenie ambientowe

Gdy słońce powoli chowa się za linię horyzontu, elementy oświetlenia nastrojowego rozmieszczone na desce rozdzielczej i drzwiach oraz we wnękach na nogi rozjaśniają kabinę łagodną niebieską poświatą, tworząc futurystyczny klimat.

Oświetlone wnętrze Hondy e:Ny1 w nocy z modelem stojącym za oknem.

Duża przestrzeń bagażowa

Kompaktowy rodzinny SUV e:Ny1 ma uniwersalne i praktyczne wnętrze, które dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Przestrzeń bagażową o pojemności 361 litrów można po złożeniu tylnego siedzenia powiększyć nawet do 1176 litrów. Pod podłogą bagażnika znajduje się również specjalne miejsce na kable do ładowania.

Ojciec rozmawiający z dzieckiem siedzącym w bagażniku Hondy e:Ny1.

Podgrzewane fotele i kierownica

W mroźne zimowe dni łatwo docenić podgrzewane przednie fotele, które ogromnie poprawiają komfort szczególnie od razu po wejściu do wnętrza. Dodatkowo w wybranych wersjach wyposażenia jest dostępna również podgrzewana kierownica. Dzięki tym elementom każda podróż odbywa się w królewskich warunkach, szczególnie w chłodniejsze dni.

Kobieta odchylona na fotelu kierowcy w Hondzie e:NY1.

Łatwy dostęp do mocowań ISO FIX

Mocowania ISO FIX (I-SIZE) są łatwo dostępne na wszystkich miejscach tylnego siedzenia, a ilość miejsca bez problemu pozwala na zamontowanie fotelików ustawionych przodem i tyłem do kierunku jazdy. Możesz mieć pewność, że dzieci zawsze będą podróżowały komfortowo i bezpiecznie.

Zbliżenie na tylne siedzenie Hondy e:Ny1 z dzieckiem przechodzącym obok otwartych drzwi i niosącym balony.

Poznaj wnętrze Hondy e:Ny1

Pozwól się oprowadzić po superwygodnej kabinie pełnej najnowocześniejszych technologii.

Zamknij

Zbliżenie na system multimedialny we wnętrzu Hondy e:Ny1.