Wyprzedaż 2017 Taniej już nie będzie

Przewiń
Gama motocykli marki Honda

POZNAJ GAMĘ MOTOCYKLI MARKI HONDA

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD MARZEŃ.

Pierwszym seryjnie produkowanym motocyklem Hondy był model ‘D’ Dream, wprowadzony na rynek w 1949 roku. Był to motocykl, który utorował firmie Honda drogę na pozycję największego japońskiego producenta motocykli. Teraz Honda spełnia marzenia motocyklistów na całym świecie dostarczając im niezapomnianych emocji.

Honda vintage motorcycle three quarter front view and young rider standing.

WSKAZÓWKI

Wygrywanie wyścigów jest ważne dla naszych ambitnych kierowców oraz ich zespołów, leży to w ich naturze, ale sam sukces w wyścigach nie jest jedynym powodem, dla którego jesteśmy obecni na torze. Większość czasu spędzamy na wyszukiwaniu słabości i gdy jakieś dostrzeżemy, dokonujemy zmian — w ten sposób się uczymy. To zmiany czynią nas silniejszymi.

ŚLEDŹ NASZ ZESPÓŁ MOTOGP

Zimowy przegląd

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym coraz mniej klientów odwiedza swoje zaprzyjaźnione warsztaty. Motocykle czekają na rozpoczęcie nowego sezonu. Pierwsze oznaki wiosny to sygnał, żeby umówić się na serwis. W tym miejscu zazwyczaj spotykamy się z sytuacją, że nasza maszyna czeka, temperatura sprzyja, a my nerwowo patrzymy na nasz zaprzyjaźniony serwis Hondy i z utęsknieniem czekamy na swoją kolejkę.

Przygotuj swoją maszynę na kolejny sezon już dzisiaj! Umów się na przegląd u wybranego dealera Hondy i zyskaj rabat 25% na nasze usługi, części oraz olej! Nie zwlekaj - to niepowtarzalna szansa na wykonanie przeglądu bez kolejki. Rabat trwa od 15 października do 31 grudnia 2017 roku.

WIOSENNA OFERTA

Ten nowy pakiet finansowania został stworzony, aby pomóc Ci wyjechać na drogę tak szybko, jak to tylko możliwe. Sprawia on, że zakup nowego modelu NC750S jest łatwy i przyjemny.

PRAWDZIWA PRZYGODA NA WYCIĄGNIECIE RĘKI

Dzięki aplikacji Africa Twin możesz robić zdjęcia swojemu motocyklowi, przesyłać je na dowolne środowiska, udostępniać przyjaciołom poprzez media społecznościowe i zobaczyć zdjęcie własnego motocykla, jeszcze zanim go zamówisz.

POWRÓT DO ZŁOTEJ ERY

Gama T-shirtów, bluz z kapturem i swetrów w stylu vintage nawiązującym do minionej epoki.