Close

ODKRYWANIE NOWYCH ROZWIĄZAŃ

Zaprojektowana od podstaw Honda Civic 5D oferuje dokładnie to, czego szukasz: wyjątkową stylistykę, wysoki komfort, przestronne wnętrze i dynamiczny, sportowy wygląd.

  • DUŻA PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA

    478 litrów

  • FUNKCJONALNE, SKŁADANE TYLNE FOTELE

    Fotele dzielone w proporcji 60/40

Przewiń

Piękno konstrukcji

Honda Civic 5D przykuwa uwagę w każdym miejscu.

Honda Civic z tyłu.

Pierwszy element rzucający się w oczy to niski, aerodynamiczny profil nadwozia. Dzięki płynnym, dynamicznym liniom nie ma wątpliwości, że ten samochód został opracowany pod kątem wysokich osiągów.

Sportowa stylistyka

Duże wloty powietrza i wąska krata wlotu powietrza znajdujące się w przedniej części podkreślają agresywny charakter. Płynne linie samochodu rozciągają się od jego boków, przez dach, aż po szeroką pokrywę bagażnika. Niezwykle łatwo zauważyć, w jaki sposób każdy detal tego samochodu został starannie zaprojektowany pod kątem zapewnienia niezwykłych wrażeń z jazdy.

Widok z boku na Hondę Civic.
Honda Civic z przodu.

Widok wnętrza

Sportowe akcenty są również widoczne we wnętrzu pojazdu: podświetlenie cyfrowego zestawu wskaźników, aluminiowe nakładki na pedały i skórzana kierownica. Jest to środowisko zapewniające również niezrównany komfort, dzięki dużej przestrzeni na nogi, jakości wykończenia miękkich materiałów oraz luksusowym fotelom.

Większa pojemność bagażnika

Tylne fotele składane w uniwersalnej proporcji 60:40 zwiększają przestrzeń bagażową w modelu Civic. To w połączeniu z szeroką pokrywą bagażnika — która ułatwia załadunek i rozładunek — sprawia, że Hondzie Civic można pomieścić mnóstwo przedmiotów.

Honda Civic z tyłu –– zdjęcie bagażnika.

Przestrzeń bagażową w modelu Civic można dostosować do przewożenia przedmiotów o różnych rozmiarach.

Widok kierowcy na deskę rozdzielczą Hondy Civic.

Deska rozdzielcza sprawdza się idealnie podczas jazdy w każdej sytuacji. Z tej pozycji model Civic zapewnia przydatne informacje zwrotne oraz znakomitą kontrolę, co stanowi gwarancję niezapomnianych wrażeń z jazdy za każdym razem.

Pełna łączność

Dzięki temu systemowi nie musisz rozstawać się ze swoją ulubioną muzyką ani znajomymi.

Zbliżenie systemu informacyjno-rozrywkowego Honda CONNECT z systemem nawigacji Garmin.

Korzystając z funkcji Bluetooth® lub łącza USB, można uzyskać dostęp do informacji i list odtwarzania na smartfonie.

Więcej możliwości połączenia

Wstępnie zainstalowany internetowy odtwarzacz audio AHA™ umożliwia słuchanie ulubionych stacji muzycznych, podcastów oraz serwisów informacyjnych. Po zatrzymaniu pojazdu można nawet oglądać filmy za pomocą złącza HDMI.

Zbliżenie systemu informacyjno-rozrywkowego Honda CONNECT z funkcją Apple iPlay.
Powrót do strony głównej
Honda