Ikona Niebo Honda z pasem bezpieczeństwa

Poprawa bezpieczeństwa w Europie

Realizując w praktyce globalną wizję „bezpieczeństwa dla każdego”, Honda stara się pomóc w budowaniu społeczeństwa, gdzie każdy może cieszyć się życiem w poczuciu maksymalnego komfortu psychicznego.

Nasze dążenie do ciągłego podnoszenia bezpieczeństwa leży u podstaw nieustannych innowacji produktowych, technologicznych i edukacyjnych. Celem dalekosiężnym jest osiągnięcie na całym świecie zerowej śmiertelności w wypadkach drogowych z udziałem pojazdów marki Honda do 2050 roku.

Jak Honda propaguje bezpieczeństwo

Aby móc realnie myśleć o całkowitym wyeliminowaniu do 2050 roku występowania ofiar śmiertelnych w wypadkach z udziałem samochodów i motocykli Hondy, wiemy, że intensywne działania na rzecz bezpieczeństwa musimy podejmować już dzisiaj. Honda propaguje bezpieczeństwo poprzez postęp techniczny, którego doskonałym przykładem jest pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Honda SENSING, montowany standardowo we wszystkich samochodach sprzedawanych w Europie.

Nieustannie dążymy do ulepszania naszych produktów z długofalowymi korzyściami dla zdrowia i dobrego samopoczucia użytkowników, społeczeństwa i środowiska. Honda Safety Institute w Barcelonie istnieje po to, aby uczyć kierowców pewności siebie i umiejętności radzenia sobie w każdej sytuacji, gdyż naszym celem jest zredukowanie do zera liczby ofiar śmiertelnych kolizji drogowych z udziałem pojazdów Hondy do roku 2050.

Bezpieczeństwo jest dla każdego

Wierzymy, że „bezpieczeństwo jest dla każdego”. I nie chodzi tu zachowywanie ciągłej czujności i wewnętrznego napięcia w oczekiwaniu na zagrożenia, ale o możliwość większej swobody działania, rozwinięcia skrzydeł.

Będąc przedsiębiorstwem o globalnym zasięgu, Honda ma pełną świadomość tego, jak ważne jest stwarzanie ludziom na całym świecie możliwości realizowania indywidualnego potencjału oraz doświadczania radości i wolności towarzyszących swobodzie przemieszczania się.

Aby dowiedzieć się więcej o regionalnych działaniach Hondy na rzecz bezpieczeństwa wspierających tę globalną misję, kliknij link widoczny poniżej i przeczytaj nasz doroczny Europejski Raport Środowiskowy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ