HONDA 5 LAT GWARANCJI

DLA POJAZDÓW HYBRYDOWYCH E:HEV

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zmieniającego się rynku Honda Motor Europe Limited Oddział w Polsce, we współpracy z Helvetia Global Solution Ltd., szwajcarskim liderem ubezpieczeń, przygotowała specjalną ofertę programów ubezpieczeniowych dla wszystkich nabywców pojazdów marki HONDA.

Posiadacze samochodów z gamy hybrydowej mogą cieszyć się aż 5 latami ochrony, w pełni finansowanej przez dystrybutora marki. 

Gwarancja Honda Plus

Korzyści płynące z posiadania 5-letniej gwarancji:

  • bezpłatna 5-letnia ochrona,
  • brak kosztów napraw przez okres 5 lat,
  • naprawy wykonywane w autoryzowanych stacjach obsługi, przy wykorzystaniu oryginalnych części zamiennych,
  • usługi serwisowe świadczone na najwyższym poziomie dzięki zaawansowanej diagnostyce,
  • prosty sposób zgłaszania usterek,
  • szybka i profesjonalna obsługa szkód. 

Warte podkreślenia jest, że w przypadku samochodów z napędem hybrydowym, koszt ubezpieczenia pokrywa Honda Motor Europe Limited Oddział w Polsce, zapewniając tym samym 5-letnią ochronę w przypadku awarii. 

* 5-letni okres gwarancji obejmuje:

1) Układ wydechowy
Perforacja układu wydechowego powstała z powodu korozji   jest objęta 5 – letnią gwarancją bez względu na przebieg. W czasie tego okresu Honda zapewni Ci bezpłatne usunięcie usterek uznanych za wady, zgodnie z Warunkami Gwarancyjnymi.

2) Układ i-MMD (Hybrid)
Układ hybrydowy (i-MMD), obejmuje:
- Akumulator wysokonapięciowy
- Moduł sterujący akumulatora
- Silnik elektryczny i sterownik
- Przetwornica DC-DC
- Generator
- Przewody wysokiego napięcia
- Przemiennik mocy
Wszelkie ww. elementy układu hybrydowego objęte są gwarancją przez okres 5 lat lub 100 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. W okresie gwarancyjnym Honda bezpłatnie usunie wszelkie usterki stwierdzone w samochodzie, z zastrzeżeniem Warunków Gwarancji.

3) Ubezpieczenie kosztów napraw
Ubezpieczeniowa gwarancja serwisowa, która w całości finansowana jest przez Hondę obejmuje szkody powstałe w wyniku awarii elementów lub zespołów pojazdu, zgodnie z Warunkami Ubezpieczenia, zaistniałe na terytorium geograficznym Europy. Ochroną ubezpieczeniową objęte są wszystkie mechaniczne, elektryczne i elektroniczne elementy i zespoły pojazdu z wyłączeniem części wymagających okresowej wymiany, oraz elementów wyposażenia pojazdu wprost wyłączonych w Warunkach Ubezpieczenia z którymi możesz zapoznać się tu. Okres ochrony ubezpieczeniowej rozpoczyna się po wygaśnięciu gwarancji i trwa 24 miesiące lub do momentu osiągnięcia przez pojazd przebiegu 300 000 kilometrów.