Oleje Oryginalne Honda

Olej Honda został opracowany specjalnie z myślą o Twoim samochodzie

Dla Hondy od Hondy

Honda posiada w Japonii własne centrum rozwojowe, w którym inżynierowie opracowują najlepsze oleje specjalnie do pojazdów marki Honda. Aby tego dokonać, Honda wyznacza sobie najwyższe standardy. Stosuje własne normy, które są o wiele bardziej restrykcyjne niż normy światowe czy kontynentalne, jak np. SAE, ACEA czy API, które muszą być spełniane przez innych dostawców olejów by ich oleje mogły być dopuszczone do stosowania w samochodach marki Honda.  

Oleje Oryginalne Honda

Oryginalny olej Honda

 • zapewnia niższe zużycie paliwa
 • został zaprojektowany specjalnie dla silników Hondy
 • ogranicza tarcie i zużycie pracujących elementów w silniku
 • utrzymuje silnik w czystości
 • nie powoduje uszkodzeń elementów gumowych
 • to lider na rynku olejów ekologicznych
 • gwarantuje najwyższą jakość pracy silnika oraz jego trwałość

Oryginalne oleje Honda dostępne są wyłącznie w autoryzowanych stacjach obsługi Honda. Jeśli masz wątpliwości, który oryginalny olej jest najlepszy dla Twojej Hondy, spytaj swojego autoryzowanego dealera.

Castrol

CASTROL EDGE PROFESSIONAL H

Poza linią swoich oryginalnych środków smarnych Honda Geniune Oil, Honda rekomenduje oleje silnikowe marki Castrol z linii Edge Professional H dedykowany do samochodów marki Honda. To najnowocześniejsza i najbardziej zaawansowana technologicznie linia środków smarnych w historii produktów Castrol. Wyjątkowe własności adaptacyjne oleju redukują kontakt pomiędzy metalowymi częściami silnika w szerokim zakresie prędkości obrotowych i w najbardziej ekstremalnych warunkach jazdy, obniżając tarcie i zapewniając jego maksymalną wydajność i osiągi.

Fluid STRENGTH TECHNOLOGY

To nowa filozofia działania i najnowsze osiągnięcie w zakresie technologii, które wykorzystywane są w produkcji  najbardziej zaawansowanych olejów silnikowych. Fluid Strength Technology™ to system, który aktywnie wzmacnia olej, stale dostosowując się do potrzeb silnika, we wszystkich warunkach jazdy.

Fluid STRENGTH TECHNOLOGY

PODWÓJNA FILTRACJA

Szczególnie zaawansowaną własnością oleju Castrol EDGE Professional jest wykonanie go w technologii podwójnej filtracji. Stosowana jest ona przy produkcji olejów, które dostarczane są czołowym producentom samochodów na świecie na pierwsze zalanie silników.

PODWÓJNA FILTRACJA

FLUORESCENCYJNE ZABARWIENIE

Wyznacznikiem profesjonalnej jakości olejów Castrol EDGE Professional jest specjalne, identyfikujące zabarwienie fluorescencyjne, widoczne w świetle UV. Demonstracja wizualna tej cechy produktu stanowi dowód oryginalności i jakości olejów Castrol EDGE Professional H – wyłącznie dla Serwisów Autoryzowanych Hondy.

FLUORESCENCYJNE ZABARWIENIE
CASTROL

SILNIK, A OLEJ

Silniki Hondy są tak projektowane, by dostarczać wyjątkowe osiągi i oszczędność paliwa przy niskiej emisji CO2 do atmosfery.
Castrol EDGE Professional to najbardziej wytrzymały olej, zmniejszający do minimum kontakt między metalowymi powierzchniami silnika.

 • Opracowany wspólnie z Hondą
 • Najbardziej wytrzymały olej Castrol
 • Zwiększone osiągi i wydajność silnika
 • Ograniczona konsumpcja paliwa i emisja CO2