Castrol EDGE Professional H z adaptacyjną technologią Fluid Strength TechnologyTM

to najnowocześniejsza i najbardziej zaawansowana technologicznie linia środków smarnych w historii produktów Castrol. Wyjątkowe własności adaptacyjne oleju redukują kontakt pomiędzy metalowymi częściami silnika w szerokim zakresie prędkości obrotowych i w najbardziej ekstremalnych warunkach jazdy, obniżając tarcie i zapewniając jego maksymalną wydajność i osiągi.

Castrol

Fluid STRENGTH TECHNOLOGY

To nowa filozofia działania i najnowsze osiągnięcie w zakresie technologii, które wykorzystywane są w produkcji  najbardziej zaawansowanych olejów silnikowych. Fluid Strength Technology™ to system, który aktywnie wzmacnia olej, stale dostosowując się do potrzeb silnika, we wszystkich warunkach jazdy.

Fluid STRENGTH TECHNOLOGY

PODWÓJNA FILTRACJA

Szczególnie zaawansowaną własnością oleju Castrol EDGE Professional jest wykonanie go w technologii podwójnej filtracji. Stosowana jest ona przy produkcji olejów, które dostarczane są czołowym producentom samochodów na świecie na pierwsze zalanie silników.

PODWÓJNA FILTRACJA

FLUORESCENCYJNE ZABARWIENIE

Wyznacznikiem profesjonalnej jakości olejów Castrol EDGE Professional jest specjalne, identyfikujące zabarwienie fluorescencyjne, widoczne w świetle UV. Demonstracja wizualna tej cechy produktu stanowi dowód oryginalności i jakości olejów Castrol EDGE Professional H – wyłącznie dla Serwisów Autoryzowanych Hondy.

FLUORESCENCYJNE ZABARWIENIE
CASTROL

OLEJ REKOMENDOWANY PRZEZ HONDĘ

Silniki Hondy są tak projektowane, by dostarczać wyjątkowe osiągi i oszczędność paliwa przy niskiej emisji CO2 do atmosfery.
Castrol EDGE Professional to najbardziej wytrzymały olej, zmniejszający do minimum kontakt między metalowymi powierzchniami silnika. Dlatego Honda rekomenduje wyłącznie oleje Castrol EDGE Professional H.

  • Opracowany wspólnie z Hondą
  • Najbardziej wytrzymały olej Castrol
  • Zwiększone osiągi i wydajność silnika
  • Ograniczona konsumpcja paliwa i emisja CO2